Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση σε ξενοδοχείο ν.π. , συνεννόηση από το γραφείο μια χαρά με 3-4 μηνύματα .
Προσπαθώντας 2 μέρες να την βρω όντας άτυχος έκανα σήμερα μια τελευταία προσπάθεια προς καλό μου και ήταν ελεύθερη .
Αφίξει , χτυπάει την πόρτα μπαίνει μέσα (λίγο ξενέρωτα στην αρχή αλλά πέος τιμήν της αυτό άλλαξε) είχα αφήσει τα χρήματα από πριν σε εμφανές σημείο , αλλα μου ζήτησε να της δώσω εγώ και δεν έκανε κίνηση να τα πάρει μόνη της . Μπαίνει για μπάνιο τονίζοντας μου ότι έχει κάνει αλλες 3 φορές πριν έρθει , έπειτα με παρότρυνση δίκη της μπαίνω και εγώ για ένα ντουζ ( να σημειώσω για κακοπροαίρετους ότι όχι ήμουν πολύ καλά πλυμένος όντας καθαριομανης) βγαίνω και ξεκινάει μερικά πολύ ωραία γλωσσόφιλα ( θα τα ήθελα λίγο πιο βαθιά ) στήθος εξαιρετικό , προσωπικά μου αρέσει να γεμίζει μια παλάμη . Ξεκινήσαμε με doggy αλλά αλαξαμε αρκετά στάσης με καλύτερη αυτή να με καβαλάει με το στήθος της στραμμένο προς τα εμένα . Διάλειμμα τσιγάρο ντουζ και από τους δυο μια μικρή κουβέντα και ξεκινάει να με φτιάχνει . Πίπα αρκετά καλή και δείχνει υπέροχα με το σκουλαρίκη στην γλώσσα ! Δάχτυλο έβαλα αλλά στην προσπάθεια για δεύτερο μου ζήτησε να είμαι ευγενικός ( απλά με ωραίο τρόπο μου είπε όχι 2 ) δεύτερο τελείωμα αυτή γονατιστή να παίρνει πίπα και τελείωμα που άλλου , σε αυτό το τέλειο στήθος (είναι λατρεία μου το nipple piercing). Δεν ξέρω εάν τις αρέσει 100% αυτό το επάγγελμα, αλλά τιμάει και το τελευταίο ευρώ , θα έλεγα οτι είναι συνειδητοποιημένη και ότι καταλαβαίνει πως δεν τα βγάζουν όλοι εύκολα . Σε μια σύνοψη ενα καλό ραντεβού , με ίσως στην επανάληψη λόγο του ότι μου αρέσει η αλλαγή , η βαθμολογία θα ήταν πιο υψηλή αλλά δεν το επέτρεπε στο σύστημα . Κλείνοντας έχοντας βρεθεί με κοπέλες από αυτό το γραφείο μόνο 2 φορές ( όχι ότι στα αλλά έχω αρκετές στο σύνολο είναι γύρω στις 6-7) και χωρίς και χωρίς καμία προμοτορια καθώς είμαι ενάντια στην παραπλάνηση θα πω συγχαρητήρια για το γραφείο γιατί μου έχει δώσει τις καλύτερες εμπειριες. Η άλλη συνεύρεση ήταν με την Αρινα που και για αυτή συγχαρητήρια .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 25, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
887
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, THV, lavro και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού