Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 45 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 153088
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το βυζάρες όλοι το καταλαβαίνουμε. Μεγάλες φυσικές και σφικτές. Στη χούφτα μου σίγουρα δε χωρούσαν. Από την άλλη το φρέσκια συνήθως υποδηλώνει είτε ότι είναι πιτσιρίκα είτε ότι είναι νέα στο χώρο. Δεν ισχύει όμως τίποτα από τα δύο. Ηλικιακά δείχνει λίγο πάνω από τα 30 ενώ έχει σπίτι και μένει 10 μήνες το χρόνο στο Ντουμπάι. Δεν ξέρω πόσα χρόνια αλλά για να αποφασίσεις να μείνεις Ντουμπάι έχεις κάνει μερικά τουράκια στη ζωή σου. Από την άλλη έχει κάποια χαρακτηριστικά που τα συναντάς σε ερασιτέχνες και όχι σε επαγγελματίες με πολλά χιλιόμετρα στο άθλημα. Και εξηγούμαι: δε βάζει τζέλ, δεν έχει πρόγραμμα κασέτα, έχει αληθοφανή συμμετοχή και δείχνει να επιδιώκει να της αρέσει. Επίσης δέχεται αρκετά, ακόμα και σε υψηλούς ρυθμούς αλλά αν κάτι δεν της ταιριάζει στο κόβει ευγενικά. Το ευγενικά το τονίζω γιατί είναι πάντα γελαστή και ευχάριστη. Επίσης δε δείχνει κουρασμένη και καμένη / βαριεστημένη. Αρχικά δε μπορούσα να εξηγήσω την αίσθηση που μου έδινε με τη συνάντηση. Μετά από λίγη συζήτηση κατάλαβα όμως ότι αν και μένει στο Ντουμπάι δεν κάνει πάνω από 3 ραντεβού την εβδομάδα. Δε ρώτησα παραπάνω λεπτομέρειες αλλά κατάλαβα ότι δεν παίζει ποσότητα. Υποθέτω ότι 1 ραντεβού μπορεί να της αφήνει ότι αφήνουν 5 στην Ελλάδα με 2-3 πούτσες. Δε με ενδιαφέρει φυσικά αν με αυτό τον τρόπο έχει βρει την ισορροπία της και μπορεί να κάνει την εν λόγω εργασία περισσότερο καιρό. Αυτό που ενδιαφέρει είναι ότι συνάντησα μια φρέσκια κοπέλα που αν και έμπειρη ερωτικά δεν είναι καμένη και η όλη της συμπεριφορά είναι φυσική και προσεγγίζει συμπεριφορά κοπέλας που δεν είναι στο χώρο.

Όσον αφορά την εμφάνιση, εκτός από τις βυζάρες (οι οποίες είναι καταπληκτικές) έχει σφικτό σώμα, με λίγο παραπάνω κιλά από το κανονικό, αλλά ομοιόμορφα κατανεμημένα, που τουλάχιστον εμένα δε με ενοχλούν. Γυμνασμένο δεν είναι αλλά σίγουρα είναι θηλυκό. Από την άλλη αντέχει σε ένα βαθμό την σκληρή χρήση και είναι αρκετά σφικτό. Το όλο σύνολο με κάβλωνε και θέλω να επιδιώξω επανάληψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 21, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
3.907
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Ntaffy2, TOMCRUISE και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού