Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 21 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

Αφού έφαγα λίγο την ξενερα με την Venera έστειλα μετά από λίγες μέρες για την Julia που την είχα σταμπάρει από το προηγούμενο τουρ και δεν έκατσε.

Αφού ειπα με ευγενικό τρόπο τα παράπονα μου στο γραφείο, μου εγγυήθηκαν ότι δεν θα ξαναγίνει!

Και έτσι και έγινε, η κοπέλα με υποδέχτηκε ένα πολύ σεξι κολλητό άσπρο φόρεμα και τακούνια και δυστυχώς δεν με άφησε να το βγάλω γιατί με το που βγήκα από το μπάνιο με περίμενε γυμνή στο κρεβάτι. Αλλά δεν κόλλησα εκεί!

Με το που ξάπλωσα με άρχισε σε ωραία βαθειά πίπα και το μουνακι της όταν το έπιασα ήταν αρκετά υγρό! Εκεί μετά από λίγο πέρασε σκουφί, τζελ και ανέβηκε από πάνω μου. Στο σεξ γενικά είναι υποτονική και δεν εκφράζεται και πολύ αλλά γενικά οι στάσεις που έπαιρνε ήταν καλες! Από φιλιά δεν έδινε και δεν προσπάθησα και εγώ οπότε δεν με χάλασε τόσο αυτό. Αλλάξαμε 2-3 στάσεις και τελείωσα στα 4 που πραγματικά ο κωλος της είναι πολύ σφιχτός και στον θεο!

Η κοπέλα όπως λένε και οι από κάτω εχει φυσική όμορφη και εάν εξαιρέσεις την οδοντοστοιχία της που εμένα δεν με χάλασε καθόλου είναι πολύ όμορφη!

Το ίσως το έβαλα γιατί μου έδωσε μια αίσθηση ότι το κάναμε με διαδικαστικό χαρακτήρα αλλά οκ μην ζητάμε και ρομαντισμούς εδώ!

Ένα μεγάλο μπράβο στο γραφείο που αναγνώρισε το λάθος της προηγούμενης κοπέλας και φρόντισε να μην ξανα γίνει με την Julia!

Ευχαριστώ πολύ και καλή συνέχεια

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
infirium
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
507
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, OUROBOROS, james034 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού