Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0

Η κριτική μου θα προσπαθήσω να είναι όσο πιο αντικειμενική γίνεται αλλά δύσκολο με αυτό που αντίκρισα!

Και κάπου εδώ να προσθέσω ότι καλό θα ήταν κάθε φορά που έρχεται η κοπέλα να ανανεώνουν τις φωτογραφίες με το πως είναι η κοπέλες τώρα και όχι πριν από 2-3 χρόνια.

Η συνεννόηση με το γραφείο άψογη φτάνω και μου λέει αριθμό δωματίου. Χτυπάω περιμένω τίποτα! Ξαναχτυπάω, ακούω βήματα και μου ανοίγει! Εκεί τρώω την πρώτη ξενερα, καμία σχέση με τις φωτογραφίες και φορούσε πυτζαμες ύπνου! Το δωμάτιο μύρισε κλεισούρα και η κοπέλα ήταν σε μια φάση «τι γίνεται εδώ». Φταίω εγώ που δεν έφυγα αλλά ειπα ας δώσω μια ευκαιρία γιατί διάβασα καλές κριτικές και μετα χαμογελούσε συνέχεια και επικοινωνιακά ήταν άψογη! Για να της δώσω να καταλάβει ότι είναι φάουλ την ρώτησα εάν την ξύπνησα και μου είπε Όχι έβλεπα ταινία.

Τέλος πάντων στου αγώνα όλα καλά και δείχνει να γουστάρει αυτό που κάνει, τίποτα σούπερ αλλά οκ, ίσως φταίει και το ότι καθόλη την διάρκεια ήμουν αρνητικά προκατειλημμένος. Το κορίτσι πάντως επικοινωνιακά το έχει και σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα αλλά πρέπει να καταλάβουν ότι το in call δεν είναι ενδιάμεσα του ύπνου. Εάν ειναι κουρασμένες ας λένε στο γραφείο ότι θέλουν να ξεκουραστούν, άνθρωποι είναι!

Το ίσως στο εάν θα την ξανασυναντήσω ειναι επειδή εκτός από εμφάνιση όλα τα αλλα ήταν πολύ καλά!

Αυτα και Ελπιζω να μην σας κούρασα! Καλή συνέχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
infirium
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
507
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 piko, giorgos2226, TOMCRUISE και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού