Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 14 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ας βάλουμε τα πράγματα στην σωστή τους διάσταση, γιατί πολλοί στηριζόμαστε στις κριτικές για να επιλέξουμε και τα 140άρια και τα 200άρια δεν είναι για πέταμα.
Πηγαίνω στο ξενοδοχείο, ανεβαίνω και μου ανοίγει η Πατρίσια. Πρώτη εντύπωση: φοράει ένα απλό μακό νυχτικό και βαριέται που ζει. Της λέω σε ξύπνησα; Μήπως και καταλάβει τι εννοώ. Τεσπά, το ξεπερνάμε πες. Πρόσωπο αρκετά καλό, όμορφο. Σώμα, με αρκετά μεγαλύτερη περιφέρεια από ότι στις φωτογραφίες και μπούτια. Στήθος πολύ καλό, σιλικόνη που δεν είμαι φαν, αλλά καλή δουλειά.
Με το που κάνω ντούς αρχίζει βαριεστημένη πίπα, ξαπλωμένη με τέτοιο τρόπο που ούτε τα βυζιά της δεν μπορούσα να αγγίξω. Γενικότερα, βαριόταν την ζωή της. Φιλιά πεταχτά, δάχτυλο όχι, όλα διεκπαιρεωτικά.
Παιδιά όταν δίνει κανείς €140 δεν περιμένει υπηρεσίες studio.
Αυτά και ελπίζω να βοήθησα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 08, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
akosdi
Μέγας
Εγγραφή:
14 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
3.049
Πόντοι:
4.581
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, ButtLicker, piko και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2022
Τελικα τι γινεται με τις εμφανισεις των κοριτσιων σε σχεση με τις φωτο τους; Πιο κατω οι συναδελφοι αναφερουν οτι οι φωτο ητανε ακριβεστατες(!)..Εγω προσωπικα ποτε δεν εχω δει ουτε μια να ειναι «ακριβεστατη» με αυτες που εχω παει τουλαχιστον…Αν δεν μπορουμε ουτε στην εμφανιση να συμφωνουμε τοτε οι κριτικες μας για τις υπηρεσιες τους μαλλον ειναι ακομα πιο προκατελειμενες και καταδικασμενες στις συγκυριες γουστων, γκαυλας, ωρας, χημειας, ουσιων κλπ…Ειναι και αυτοι που κανουνε καθε εργαζωμενη να χυνει δυο φορες μονο μαζι τους, δηλαδη κατα μεσο ορο αυτες οι κοπελες χυνουνε 10 φορες την μερα, καθε μερα…??…και οι κριτικες μας γινωνται ακομα πιο αναξιοπιστες…Τζογαδορια στα μετρια νουμερα…αλλα ισως η αξια των κριτικων μας να ειναι στο να αποφευγουμε τα 3-5 αρια…
review reaction 1 akosdi
12 Μαρτίου, 2022
εγω αγαπητε ειχα πει οτι ειναι κυκλοθυμικη, αφου τη μια φορα ηταν του 10 κ την αλλη του -10, αλλα βλεπεις επεσαν να με φανε οι αγαπουληδες κι οι μουνοδουλοι
review reaction 1 akosdi, piko
13 Μαρτίου, 2022
Διάβασα την δεύτερη κριτικη σου, είχα ακριβως την ίδια εμπειρία
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3