Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 6 10
Call-Girls 25972
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Είναι μια πρόκληση η περίπτωση για έναν μιλφακια.Οι φωτογραφίες που υπάρχουν έχουν την λογική επεξεργασία. Στα 33 της ηλικίας που αναφέρει η σελίδα του γραφείου προσθέστε 4-5 χρόνια παραπάνω.
Ζήτησα από την τηλεφωνήτρια να φοράει σέξυ εσώρουχα. Αντί αυτών αντίκρυσα μια γυναίκα με ένα καλσόν μέχρι την κοιλιά λες και έβλεπα διαφήμιση στο Blue Sky για μασαζοκαλσόν. Πρώτο φάουλ.Γενικα το ντύσιμο ήταν για περίπτερο.Αθλητικο παπούτσι κάτω αταίριαστα χρώματα. Το προσπερνάω και μετά το αναγκαίο ντουσάκι πάμε στο κρεβάτι. Χωρίς να με ρωτήσει βγάζει την καπότα και πάει να την εφαρμόσει ενώ στο site αναφέρει Ελεύθερο Στοματικό. Όταν την ρώτησα μου απάντησε ότι το κάνει για λόγους υγιεινής. Η κλασσική παπαριά για να δικαιολογηθούν. Δεύτερο φάουλ.
Η ξενέρα ήδη είχε έρθει. Με είδε ότι είχα χαλαστεί έκανε μια σχετική προσπάθεια να το μπαλώσει με καλή συμμετοχή και φιλιά αλλά πλέον ήταν αργά. Έχυσα και έφυγα.
Γενικά για εμένα η Μαρίνα είναι μια μετριότητα. Έχω πάρει πολύ καλύτερες και αυτή τη στιγμή υπάρχουν πιστεύω και καλύτερες επιλογές στην αγορά.Λιγες αλλά υπάρχουν.Πάμε γι άλλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 02, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
CS
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Milfomaniac, Annapurna και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού