Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ειπα να ανεβάσω μια κριτική μπας και προστατέψω κανέναν εδώ μέσα, ώστε να χαρεί τα 150 ευρωπουλάκια του κάπου καλύτερα. Τετάρτη βράδυ, είπα να ξεδώσω λίγο. κάποιες άλλες επιλογές του γραφείου δεν ήταν διαθέσιμες και έτσι κατέληξα στην Καρολίνα. 150 ευρώ είδα ότι είναι. Άρα το παραπάνω δεκάρικο θα ξεχωρίζει λόγω ποιότητας., σκέφτηκα, τρόμάρα μου...
Η πιιτσιρίκα, είναι νέα. 20 χρονών. Αυτό θεωρητικά θα μπορούσε να με φτιάξει. Αλλά μέχρι εκεί. Το σώμα έχει αρκετά κιλά παραπάνω. Οι φωτογραφίες ξεγελούν. Αν είναι 170 τότε είναι και 70 κιλά. (μινιμουμ). το πρόσωπο / μύτη έχει κακοσχηματισμένες γωνίες, που έχουν σβηστεί στο φώτοσοπ. Αν και έχει ωραία μάτια ανοιχτά. Το σεξ ΒΑΡΕΤΟΟΟΟΟΟ. Nύστα σχεδόν. Με κάτι ψεύτικα αχ και βαχ και ανάγκη να βάζει κρέμα κάθε φορά που αλλάζαμε και στάση. (λες και έβαζες λάδι στο τηγάνι για να μην αρπάξει το φαγητό). Η πιπα... ΒΑΡΕΤΗΗΗΗΗΗΗΗ. Μέχρι και προφυλακτικό πήγε να βάλει μετά τα πρωτα δύο γλυψίματα και της έκανα σινιάλο να συνεχίσει ακάποτα. Σινιάλο γιατί από αγγλικά μέχρι το hello και το where is the money ξέρει. Χαμογελαστή βέβαια ήταν, αλλά μάλλον το χαμόγελο της αμηχανίας. Πρέπει να είναι πολύ νέα στο κουρμπέτι και δυστυχώς για εμένα και άπειρη και ατάλαντη. Αυτά. Καλό ΣΚ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 23, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
αστυαναξ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.267
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 arwstaki10, HoneyVoskos, piko και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2022
ευχαριστουμε φιλε μου για την κριτικη σου, βοηθας πολυ με τις πληροφοριες σου!

μαυρο λοιπον!
review reaction 1 Γιώργος Παπ., hornyasfuck
25 Φεβρουαρίου, 2022
Ευχαριστώ φίλε, με έσωσες!
review reaction 1 hornyasfuck
26 Φεβρουαρίου, 2022
Άγνωστε συναθλητές, με έσωσες στην κυριολεξία! Έτοιμος ήμουν να την επιλέξω. Μαύρο δαγκωτό και από εμένα Θυμός
review reaction 1 Γιώργος Παπ., hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3