Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Αμυγδαλια ειναι μια μικροκαμωμενη ομορφη πιτσιρικσ με νορμαλ σωμα , μεγαλα στηθη και ομορφα ματια. Ειναι μια κοπελα την οποια ευκολα θα την προσεχα αν την εβλεπα εξω στον δρομο και δεν ηξερα οτι κανει αυτη την δουλεια.
Μπηκε μεσα στο δωματιο και αφου χαιρετηθηκαμε λεγοντας διαφορες μ...κιες περι ανεμων και υδατων ωστε να σπασει ο παγος πηγε για ντους. Βγαινοντας απο το ντους ξαπλωσαμε μαζι στο κρεβατι οπου η κοπελα δεν τσιγκουνευτηκε τα φιλια και εκανε μια αρκετα καλη πιπα οπου περιποιηθηκε την γυρο περιοχη και με το παραπανω.
Στο κυριως πιατο τωρα με την Αμυγδαλια παιξαμε δυο γυρους οπου το μενου ειχε τα παντα (ιεραποστολικο, στα τεσσερα,πλαινο, ακομα και στα ορθια την σηκωσα διοτι επειδη ειναι μικροκαμωμενη ειναι ευκολο να την σηκωσεις).
Συμπερασματικα ηταν μια καλη και τιμια συναντηση (οπως λεει και ο τιτλος)
Υ.Γ 1 Στο προσωπο εβαλα 10 διοτι περα απο το οτι ειναι ομορφη θεωρω οτι οι γυναικες οι οποιες ειναι μελαχρινες η καστανες και εχουν ματαρες ειναι απλα μια κατηγορια απο μονες τους. (Καποιος μπορει να εχει αλλα στανταρ στο θεμα ομορφιας και να διαφωνησει μαζι μου .. Εμενα αυτη ειναι η αποψη μου)
Υ.Γ 2 Στο σωμα εβαλα 10 διοτι μπορει το σωμα της να μην ειναι σωμα μοντελου και να ειχε μια χαλαροτητα αλλα ηταν στα δικα μου ματια σεξι (σε συνδυασμο με τις βυζαρες της και το προσωπο της).
Υ.Γ 3 Εβαλα οτι οι φωτογραφιες ειναι ελαφρως επεξεργασμρνες καθως δεν φαινεται στις φωτογραφιες το ταττου στο χερι της
Υ.Γ 4 Εβαλα στην επικοινωνια 6 διοτι δεν πολυμιλησαμε καθως η Αμυγδαλια ναι μεν ηταν ευγενικη και ευδιαθετη αλλα εγω δεν ειχα ορεξη για πολλες κουβεντες, ηθελα απλα σεξ
Υ.Γ 5 Στο αν θα την ξαναδω εβαλα ισως διοτι περασα αρκετα καλα αλλα θα ηθελα και απο το συγκεκριμενο γραφειο αλλα και γενικα απο το χωρο , οταν θα ξαναεχω χρονο να συναντησω και αλλες κοπελες που εχω στα υποψην μου
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.953
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Ωρίων, amjik και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2022
Nαι Χαμόγελο Εχει πέσει τρελλό φωτοσοπάρισμα στο αριστερό χέρι. .. Σαν καλαμάκι το έχουν κάνει ..
review reaction 1 hornyasfuck, bigshak
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1