Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 31 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αν και δυσκολευτηκα λιγακι να κλεισω το ραντεβου,η κοπελα με ικανοποιησε και με το παραπανω!Ηρθε με μια μικρη καθυτεριση!Η πρωτη εικονα με εντυπωσιασε,ξανθια μετριου αναστηματος με δυο τρια κιλακια παραπανω.Η τυπισσα εχει βυζαρες και κωλαρα.Πιπα πολυ καλη με σαλιο και λιγο φτυσιμο αν και καθε λιγο τον εχωνα και μεσα στις βυζαρες!Ξεκινησαμε σεξ απο πανω αυτη να ελεγχει τον ρυθμο και καταφερε να με τελειωσει στα δεκα λεπτα!Καθ ολη τη διαρκεια τα γλωσσοφιλα επεφταν βροχη!Διαλλειμα λιγων λεπτων και ξεκινησε ο δευτερος γυρος!Παλι πιπα ισπανικο ,ωσπου την γυρισσα στα τεσσερα και της εσκιζα το μουνι σαν κομπρεσσερ δεκα λεπτα κι εκει τελειωσε αυτη!Μετα ανεβηκα απο πανω της και συνεχισα και τελειωσα με πιπα που τα ρουφιξε ολα στο στομα αν και μολις σηκωθηκα τα εφτυσε!Επαθα πλακα απο την ορεξη και την συμμετοχη της!Μπραβο το κοριτσι ,θα το ξανατιμησω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
level1991
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
1.751
Πόντοι:
481
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, TOMCRUISE, Διαγραμμένο μέλος 177357 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2022
Μυστή μου, ποιο είναι το ενεργό mail της που κανονισες το ραντεβού ;;;
18 Φεβρουαρίου, 2022
θέλω και εγώ στοιχεία επικοινωνίας με την ψάλτη
18 Φεβρουαρίου, 2022
Όλα καλά ρε αδερφέ αλλά πού....την βρίσκεις...? Έχω στείλει ένα κάρο μέιλ αλλα...μπά....
14 Ιουνίου, 2022
Γεια σου φίλος το email τις ξεκινάει με vasw ?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4