Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 32 10
Call-Girls 63139
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
καλησπερα στους φιλους !!! σημερα λοιπον εκλεισα ραντεβου με την ναστια χωρις να θυμαμαι οτι εχω ξαναπαει μαζι της και εξου κ ο τιτλος κριτικης μου ''ευτυχως που ξεχασα'' (οχι το τραγουδι που λεει ετσι Χαχαχα!Χαχαχα! )γιατι οσοι εχετε διαβασει κριτικες μου, ισως να γνωριζετε οτι οσο καλη κ οσο καλα να περασω με μια κοπελα δεν συνηθιζω να ξαναπηγαινω μαζι της απλα ετσι λειτουργω .μην ρωτατε γιατι ... Ναι!Ναι!Ναι! .ομωςςςςςς αυτη τη φορα πραγματικα το αξιζε και με το παραπανω.
λοιπον παιδια........η ναστια ειναι ενα κοριτσι που πραγματικα δεν νοειται αντρας που να πηγαινει με εσκορτ κοριτσια, να μην εχειι παει μαζι της.μονο αυτο θα πω.τα υπολοιπα τα της εμφανισης και του προγραμματος εκτος οτι ταχω ξαναγραψει στην προηγουμενη κριτικη μου ,δεν περιγραφονται με λογια .
ενα θα σας πω.εχω παει με τριψηφιο αριθμο εσκορτ εδω κ 20 χρονια που ασχολουμε με το αθλημα η ναστια μπαινει στο τοπ 10 τουλααααααχιστον ...
καλη συνεχεια σε ολους !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 06, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chaoserevos, Katz, George_1969 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2022
Συγγνώμη, ἀλλά τόσο καλή;;;!!! Στὸ Top 10 σέ 20 ἔτη;;!!
review reaction 1 Stavros(2), TOMCRUISE, paparovicz
07 Φεβρουαρίου, 2022
Εμπειρία 20 ετων μπορεί να μην εχω, αλλά το κορίτσι παιζει παρα πολύ σε ρυθμούς gfe. Είναι σαν να είσαι με την κοπέλα σου. Φυσικη ομορφιά,τπτ πειραγμενο και ευδιάθετη/χαμογελαστη. Το πουλάει πολύ καλα. Και ολα αυτα χωρις γρι αγγλικα. Αν μαθει, θα αδειασουν τα ταμεια
review reaction 1 hornyasfuck
09 Φεβρουαρίου, 2022
hornyasfuck κ ομως ναι φιλε μου.και θα συμφωνησω 100% με τον φιλο Roland Deschain ..με καλυψε ακομα περισσοτερο με το σχολιο του
H
hell13
review reaction 1 hornyasfuck
10 Φεβρουαρίου, 2022
ξεχασιάρη μου εσύ
gpd
gpd
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4