Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 61 10
Call-Girls 161165
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με τη κοπέλα βρέθηκα δυο μέρες συνεχόμενες σε προηγούμενο της τουρ. Δε θα σας πω πολλά για να μη σας κουράσω, με έχουν προλάβει όλοι οι άλλοι συναγωνιστές. Φτάνοντας στο χώρο της κοπέλα να πω την αλήθεια είχα ένα μικρό άγχος για το τι πρόκειται να συναντήσω. Μέσω των φωτογραφιών είχα σχηματίσει μια άποψη ότι η κοπέλα μπορεί να ήταν λίγο ντίβα. Όλα αυτά όμως άλλαξαν όταν άνοιξε τη πόρτα και ήρθαμε σε επαφή. Η κοπέλα μου όρμησε και άρχισε να με φιλάει παθιασμένα, αφού δε προλάβανε ούτε να συστηθούμε πήγα στο μπάνιο να κάνω ένα γρήγορο ντουζ. Όταν βγήκα από το μπάνιο ξεκίνησε ο μαραθώνιος του σεξ, η κοπέλα με πέταξε στο κρεβάτι και ήταν σαν να είχε αυτή το πάνω χέρι στην όλη κατάσταση. Μου έκανε ένα απίστευτο πορνοσταρικο τσιμπουκι και αφού είχα στύση στο 200% φόρεσε πανοπλία στο μητσάρα και ριχτήκαμε στη μάχη. Δε θα μπω σε λεπτομέρειες η κοπέλα συστήνεται για pse καταστάσεις αφού καταφέραμε και δοκίμασε ότι στάση υπήρχε.
Συνοπτικά συστήνεται για λάτρεις του pse διότι η κοπέλα ξέρεις πως να σε κάνει να περάσεις καλά.
Όσο αφορά το γραφείο δεν έχω να πω κάτι άψογη συνεννόηση

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 206162
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
305
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, TOMCRUISE, monstercock greece και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού