Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 70 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τα δύο χρόνια του Covid μας πήγαν πολύ πίσω σε όλους τους τομείς και ποιος ξέρει τι κουσούρια θα μας αφήσει. Κατεβαίνοντας στην Αθήνα μετά από δύο χρόνια
έπρεπε να κανονίσω κάτι πολύ εντυπωσιακό μπας και καλύψω τη χασούρα. Το μάτι μου έπεσε στη Γιολάντα. Διάβασα προσεκτικά τις κριτικές των συναθλητών και
την ρώτησα με ποια ταιριάζει καλύτερα σε duo. Θα πάρεις τη Σοφία μου είπε με κλειστά τα μάτια. Ακριβέστατα τα κορίτσια στην ώρα τους. Βγαίνω απο το ξενοδοχείο για
να τις συναντήσω και διακρίνω τέσσερα πονηρά μάτια. Αμέσως αντιλήφθηκα ότι θα γίνει χαμός στο δωμάτιο. Γιολάντα. Ψηλή μελαχρινή
με τις καμπύλες της με μαύρο σέξυ φόρεμα. Πανέμορφα μάτια βγαλμένα από την παλέτα του Van Gogh , μου θύμισε στη φάτσα τη Γενεφερ του Witcher. Το χαμόγελο άπαιχτο.
Σοφία. Ξανθιά , φωτιά στα κόκκινα. Διαχυτική.
Το σεξ από άλλο πλανήτη. Μιλήσαμε ελάχιστα και σταματήσαμε 5 λεπτά μετά το τηλέφωνο του οδηγού αφού τελείωσα στις βυζάρες τους.
Τα κορίτσια με έγλυψαν από την κορφή ως τα νύχια . Κι εγώ το ίδιο... Πεντακάθαρες, με τέλεια αίσθηση στις τρύπες τους και φωνές τόσο όσο...
Να είναι η Γιολάντα στα τέσσερα για anal και η Σοφία να δίνει σφαλιάρες στην κωλάρα της... και αντίστροφα...
Δεν πρόλαβαν να παίξουν μεταξύ τους... Δεν με άφησαν δευτερόλεπτο!!! Ευλόγησον
Νομίζω ότι ακόμη και τώρα τα έχω χαμένα μετά από αυτό το duo. Δεν φτάνει μία ώρα.... Κορίτσια θα ξανασυναντηθούμε σύντομα...
Εχουμε ανοιχτούς λογαριασμούς, οι φαντασιώσεις δεν έχουν τέλος

ΥΓ. Ελπίζω τα κορίτσια του μάγου να ανέβουν κάποια στιγμή στη Θεσσαλονίκη, μου είπαν ότι υπάρχει αυτή η σκέψη.
Καλά να περνάτε!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 28, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
εικόνα_Viber_2022-01-29_09-14-37-124
doc_lin
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
17 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
6.720
Πόντοι:
28.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 4 review reaction 1 review reaction 2 koumanidas, kitsostelhs, anthotypos και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού