Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 38 10
Call-Girls 93655
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την είχα βάλει από καιρό στο μάτι και ήρθε η ώρα της, κατά τα λεγόμενα πολλών συναδέλφων ξεχωριστή περίπτωση γκόμενας κυρίως λόγο διαστάσεων.
Έκλεισα μια ωρίτσα Πριαμο Παγκράτι όχι ότι είναι το αγαπημένο μου αλλά ήταν κοντά μου και βόλευε.
Στην ώρα της ακριβώς,ανοίγω πόρτα μετά από το ερωτικό χτύπημα δαχτύλων στο κρύο ξύλο και μένω λίγο άγαλμα.
Περίμενε ψηλη γκόμενα αλλά τέτοιο μπόι δε το περίμενα. Φόραγε ένα μαύρο κολάν με μποτάκια και ένα μπουφανακι μαύρο,μαλλί πιασμένο κότσο,πρόσωπο με γωνίες αλλά ωραίο,και δύο μάτια γατησια με ερωτικό βλεμμα

Αγγλικά οκ συνεννοηθήκαμε μια χαρά,μιλήσαμε λίγο,άρχισε αυτή το μπαλαμουτι,χαιδεματα,νάζια και εγώ πέρασα στο ψητο.
Πόδι ατελείωτο,ατελείωτο όμως..την εγδυνα και δεν τελείωνε να βγει το κολάν χαχαχαχα
Βυζάκια μικρό,ρογουλα ωραία,επιδερμίδα απαλή.
Έχει δύο τρυπούλες πολύ όμορφες, μουνάκι fluffy,τα μουνόχειλακια της όμορφα και ροζ,κωλαρακι τρυπούλα αν και δίνει δεν δείχνει δουλεμενη, στο σύνολο όμως και η θέα στα τέσσερα είναι κωλαρας.

Πίπα δεν της τον έδωσα πολύ θα την εχυνα και ήθελα να την ευχαριστήσω στο γαμησι, χόρτασα όμως γλυφομούνι και απόλαυσε και αυτή.κραταγε ψηλά τα πόδια της και αναστεναζε και έχυνε,ενοιωθα τους σπασμούς της.
Υγρά κατεβάζει μόνο του το εργαλείο της.

Γαμηθηκαμε περίπου 20 λεπτά,διάφορες στάσεις,δύσκολα τη κουμαντάρεις αλλά πλάγια και στα τέσσερα έχει το κοντρόλ εσύ.

Χύσιμο στη πλάτη της μετά από κάρφωμα στα τέσσερα κρατώντας την αλογοουρά.

Για μένα ήταν εμπειρία η συνάντηση αυτή,τέτοιο μουνι δε πιστεύω βρίσκεις να συναντήσεις εύκολα έξω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 31, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
2.267
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, preosd, Leviathan και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού