Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 31 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε πριν αρκετές μέρες, το κορίτσι για τα γούστα μου είναι σούπερ, είναι όμορφη χωρίς να είναι πρόστυχη. Έχει στήθος και πιασίματα, ότι πρέπει για βυζολάγνους. Επίσης, κάτι βασικό για εμένα είναι πως ντύνεται διακριτικά και δεν ντρέπεσαι να την φέρεις στο διαμέρισμα.
Μετά από 5 λεπτά to know us better, αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα στον καναπέ. Συνεχίσαμε στο κρεβάτι οπού το μενού είχε τρελή πίπα και ισπανικά. Σεξ πολύ ενεργητική αλλά επειδή ήταν βράδυ και εγώ πολύ κουρασμένος δεν ήμουν για πολλά πολλά και δεν δοκίμασα άλλη στάση εκτός cowgirl. Τελείωμα στο στόμα της όπου μετά έτρεξε στο μπάνιο...
Αρνητικά για εμένα το οτι μιλάει πολύ + το δύσκολο της επικοινωνίας (email και κλήση της από απόκρυψη). Επίσης, το δουλεύει part time και όταν το ανοίγει είναι γεμάτα τα ραντεβού και πρέπει να κλείσεις 2-3 μέρες μετά κάτι που δεν είναι του στυλ μου
Αν μπορούσα να την βρώ και να την έχω όποτε ήθελα, θα ήταν στανταράκι μου
thesspunter
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
1.082
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Stef68, olddog και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2022
Το στηθος ειναι φυσιολογικο ή σιλικονατο?
31 Ιανουαρίου, 2022
Κόστος?
31 Ιανουαρίου, 2022
Ένα τρόπο επικοινωνίας με τηλεφωνο ή mail μπορεις να μου στειλεις σε pm
31 Ιανουαρίου, 2022
Να διευκρυνίσω για τους φίλους που ρωτούν πως η Κατερίνα έχει βάση τη Θεσσαλονίκη. Άκούγεται πως κατεβαίναι και Αθήνα αλλά δεν γνωρίζω λεπτομέρεις
01 Φεβρουαρίου, 2022
Θα μπορούσες μήπως σε παρακαλώ να μας στείλεις το email της; Ευχαριστούμε πολύ.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5