Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημερομηνία συνάντησης μη ενδεικτική.
Συνάντηση σε ξενοδοχείο βόρειο-ανατολικού τομέα.

Τα περισσότερα στο ραντεβού τα κρατάω για τη πάρτυ μου. Κατσικογάμης Με ελαφρά Έρχεται ροπαλιά

ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ για GFE κυριώς...με αγριάδες και στα όρια PSE....Άργησε 10+ λεπτά και χτύπαγε το τηλέφωνο και οι ειδοποιήσεις της από το -10 λεπτά από το τέλος του ραντεβού αν δεν είχε αργήσει. Με ενόχλησε αρκετά και το γραφείο να το δει αυτό.
Πρόσωπο πιο σκληρό, σώμα οκ για την ηλικία στα 32+ νομίζω... μπορεί και 40.. δεν ξέρω, χαλάρωση ελάχιστη της ηλικίας, στήθος σχετικά πεσμένο αλλά υπέροχο στην αφή και ρόγες ανταποκρίσιμες. Κώλος όμορφος αλλά με μάγεψε η εικόνα της κωλοτρυπίδας της αρκετά... και δεν είμαι του αθλήματος - ανάλ. Από την αρχή κατάλαβα ότι δεν είναι ο τύπος μου αλλά δεν την έστειλα ούτε με το που μπήκε ούτε κατά το ενδιάμεσο. Περίμενα πιο elegance από γυναίκα αυτής της ηλικίας και γενικά από γυναίκα, χύμα στο κύμα, τα λέει πολύ ωμά όλα και μπορεί να σας ξενερώσει.... το χιούμορ της είναι χειρότερο από το δικό μου και μάλλον γιατί είχε αρκετή αμηχανία. Είναι από χωριό και φαίνεται αλλά είναι αυθεντική και για αυτό τη κράτησα αν και δεν μου άρεσε. Μεγάλο θέμα που δεν μύριζε ωραία, ούτε άσχημα όμως... απλά δεν μύριζε τίποτα. Λόγω του βιαστικού της ώρας και λόγω κίνησης ελπίζω... ας αργήσει 10-15 λεπτά εφόσον ενημερωθώ για να ετοιμαστεί... ήμαρτον δλδ. Φιλια άπλετα... συνεχώς... βαθειά... προσπαθούσε να φτάσει στο λαρύγγι μου. Κάποια στιγμή δεν άντεχα άλλο και είμαι αρκετά αγαπούλης. Εμμμμ Πίπα κάνει μία περίεργη περιστροφή γύρω από τον άξονα του μορίου με αρκετή χρήση χεριού - είδους μαλλάξεων και τα είχα δει όλα. Με έγλειψε παντού όμως αν και ήταν ελάχιστη ώρα καθώς πήγαινε συνεχώς για να με πιπώσει. Την έγλειψα και τρελάθηκε... τόσο πολύ που μου έπιασε τα χέρια λέω θα μου τα σπάσει... έχει δύναμη σε χέρια και πόδια λόγω πολεμικών τεχνών που έκανε. Ότι στάση ήθελα κάναμε, της αρέσει το ιεραποστολικό και cowgirl κυρίως αλλά τις δέχτηκε όλες αδιαμαρτύρητα που όμως κατά την αλλαγή των στάσεων έλεγε 'ΩΠΑΑΑΑΑ'... δεν ξέρω ποιος της το έμαθε αλλά ρε φίλε... τι βίτσια έχεις δλδ? έλεος.. δεν υπήρχε κανένα πιάτο να της δώσω και να σπάσει. Κεφάλι σε τοίχο! Δάχτυλα δέχτηκε μπροστά, πίσω περιφερειακά και με κινήσεις σώματος τα απέφυγε. Δέχτηκε σφυροκόπημα,αγριάδες κλπ... μας διέκοψε το κινητό της αρκετές φορές στο τέλος + ζέστη από AC που κρύωνε και τα ώπα της σταμάτησα. Ήθελε να με τελειώσει, πίπα, με χρήση χεριού μαστόρικη στα μπαλάκια ώστε να τελειώσω και έγινε. Δεν της αρέσει να τα παίρνει στο στόμα αν δεν της το πεις ότι τελειώνεις. Απλά ως σύνολο δεν μου έκανε κάτι, τσάμπα την κράτησα μάλλον αλλά έχω δει και χειρότερα. Μία αδιάφορη συνάντηση που λόγω μη χημείας εκ μέρους μου, δεν ήταν ο τύπος μου, γρήγορα κλεισμένο ραντεβού και τα συναφή δικαιολογώ τη φόλα. Χαριστικά όλα αρκετά, ως τύπος μου άρεσε... προσωπικότητα, αλλά ως συμπεριφορά έσκορτ περιμένω πολύ περισσότερα λόγω ηλικίας... τέτοιες μαλακίες από αματούρια μόνο και αυτή φαινόταν αρκετά περπατημένη. ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ τρελά την Ελλάδα και την ιστορία μας που θα επισκεφτεί στο πρώτο της ρεπό και έχει αρκετές ωραίες απόψεις... μιλάει αρκετά αλλά δεν με άφησε στιγμή.

Ξανά όχι γιατί δεν είναι ο τύπος μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 18, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
redb
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
12.510
Πόντοι:
24.331
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, George_1969, lavro και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού