Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 31 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά από αρκετό διάβασμα και πολλές κριτικές που την εξύψωναν αποφάσισα να επιχειρήσω να κλείσω ραντεβού μαζί της. Δύσκολη συνεννόηση μιας και ο μόνος τρόπος είναι e-mail αλλά τελικά βγάλαμε άκρη και βρεθήκαμε στο κέντρο της πόλης.

Με το που άνοιξε η πόρτα σίγουρα δεν αντίκρισα αυτό που μου έστειλε στις φωτογραφίες … Εντάξει δε λέω ωραιο πρόσωπο Αλλά το σώμα της έχει ξεφύγει αν και μου αρέσουν αυτού του τύπου οι γυναίκες ήταν παραπάνω από αυτό που ήθελα. Πολύ κουβεντούλα σε σημείο που γίνεται ίσως και κουραστικό και σε ξενερώνει σε κάποιες φάσεις γιατί μιλάει ακόμα και πάνω στον αγώνα. Πίπα καλή με αρκετό σάλιο και στο κρεβάτι εντάξει δεν μπορώ να πω είχε και συμμετοχή και έδειχνε το γουστάρει, Αλλά μέχρι εκεί δεν υπήρξε αυτό το κάτι παραπάνω που κάποιες φορές έχουμε όταν βρισκόμαστε με κοπέλες και δεν θέλουμε να σταματήσουμε ?. Ηλικία της σε καμία περίπτωση 28, θα έλεγα ότι είναι 35 και βάλε… Δεν κοιτάει το ρολόι ούτε βιάζεται. Στο θέμα κόστους εντάξει δεν είναι ακριβή γι’ αυτό που προσφέρει αλλά γενικά, σε γενικές γραμμές μέτρια συνάντηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
SirLancelot
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Ιαν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
2.773
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alladalla, monstercock greece και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2022
Φίλος που έστειλες email ???
17 Ιανουαρίου, 2022
annamaria… κάπως ετσι ήταν, δεν το θυμάμαι ακριβώς. Στο kanesex ανεβάζει , είναι η μόνη με mail !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2