Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δυστυχώς η επικοινωνία με την κοπέλα ήταν ανύπαρκτη αφού δεν μιλάει γρι Αγγλικά.
Δεν υπήρξε καθόλου χημεία μεταξύ μας, ήταν όλα μηχανικά.
Για μένα μία τέτοια συνάντηση είναι για να βγω από το άγχος μου και να ξεχαστώ, αν είναι να τα κάνω όλα μηχανικά, το κάνω και σπίτι μου ;)

Δυστυχώς έπρεπε να κάνω παράπονα στο γραφείο γιατί κάποια πράγματα είναι πολλοστή φορά που δεν τηρούνται.

Στα της κοπέλας.

Μπαίνω στο δωμάτιο, καταλαβαίνω ότι δεν μιλάει γρι αγγλικά, δεν έχουν γίνει τα συμφωνηθέντα με το γραφείο και καταλαβαίνω πως δεν υπάρχει χημεία.
Πηγαίνοντας για το ντουζ, κλαίω ήδη τα λεφτά μου. Αλλά λέω στον ευατό μου, μαλάκα Ryzen, έτσι είπες και την τελευταία φορά αλλά πέρασες γαμάτα. Σκάσε και ρίξου στον αγώνα.
Τελικά είχα καταλάβει σωστά, το βυζί ήταν σιλικονάτο σε καλή ποιότητα αλλά δνε έπαιξαν με τίποτα προκαταρκτικά η κοπέλα ξεκίνησε κατευθείαν πίπα και 5 λεπτά και μετά έγινε το σκηνικό
Πρόσπαθησε για 2ο γύρο και αν και ήθελα, δεν ήθελα έτσι. Τεσπά γενικά μία αποτυχία η όλη φάση. Έφυγα και 10 λεπτά νωρίτερα.

Εδώ να πούμε πως μπορεί εγώ να μην έδεσα με την κοπέλα shit happens, μπορεί κάποιος άλλος να δέσει και να περάσει καλύτερα.
Για μένα δεν είναι ο τύπος μπαίνω, τελειώνω φεύγω, θέλω λίγο το gfe μου και αυτό δεν υπήρξε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 07, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
503
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 JACK SPARTALOW, srek7, Constantinos27 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2022
κακώς έκατσες αδερφέ!!!

Καλά δεν είδες το κούτελο της....ούτε οι ποδοσφαιριστές-κεφαλοσφαιριστές δεν έχουν χαμένα τόσο μαλλιά στο μέτωπο ψηλά......χαχαχα......δεν πειράζει την άλλη φορά να ρωτάς!!!!

Τα σέβη μου!!
review reaction 1 Ryzen, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1