Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από διάφορες σκέψεις κατέληξα να διαλέξω για δωράκι Χριστουγέννων την Kristena.
Τότε είχε μόλις μια κριτική αλλά εδώ και και μερικές στο site του Glamour.
Άργησε λίγο να έρθει λόγω εορταστικής κίνησης και αμέσως αγχωμένη άρχισε να απολογείται και να ζητά συγγνώμη,δεν πειράζει της είπα είσαι εδώ τώρα ας απολαύσουμε αυτήν την γιορτινή μέρα.
Θα πω κάποιες λεπτομέρειες που δεν έγραψαν οι συμπαίχτες.Η κοπέλα έχει εμμονή με την καθαριότητα μου ζήτησε να βάλω ένα έξτρα σεντόνι στο κρεβάτι γιατί δεν εμπιστευεται τα σεντόνια των ξενοδοχείων ημιδιαμονης στο θέμα καθαριότητα.Ειχε μαζί ένα σορό μπουκαλάκια αντισηπτικό και άλλα 2 όπου πήγαμε στο μπάνιο και έκανα γαργάρες στον νιπτήρα για να την γλύψω.Μου το έλεγε με ωραίο τρόπο μου άρεσε και σαν κοπέλα και έτσι δεν στραβωσα.Επισης είχε φέρει μάσκα και 2 σετ εσωρούχων για να με ευχαριστήσει!Πριν αρχίσουμε με ρώτησε τι μου αρέσει στο σεξ και μου είπε και εκείνη τι θέλει.Το τι μου αρέσει εμένα δεν νομίζω να σας απασχολεί οπότε πάμε στα της κοπέλας.
Της αρέσει να της σφίγγουν το στήθος αλλά όχι πείραγμα στις ρόγες επίσης δεν ξεχνώ ότι θέλει να της σφίγγουν τα κωλομερια με όση δύναμη έχουν.Στο dt σε παρακινεί να της ρίχνεις πλαϊνά χαστουκακια μάγουλο όσο τον έχει μέσα.Η κοπέλα πρέπει να έχει μεγάλη αγάπη στο pse και στο bdsm αποτι κατάλαβα.Στο σεξ είναι σκυλί σκαμπίλια στα κωλομερια πιάσιμο στην αλογοουρά και σεξ μέχρι τελικής πτώσης σε όλο το δωμάτιο.Καποια στιγμή μου έδεσε τα μάτια και άρχισε να με γλύφει πατόκορφα.
Ένιωσα λίγο 50 αποχρώσεις του γκρι.Γενικα είναι αυθόρμητη και όχι τυποποιημένη και όσο της προσφέρεις και της κάνεις πράγματα τόσο και αυτή ανταποδίδει.Τσιμπησα κιεγω μερικές γρατζουνιές και δαγκωνιες ευτυχώς ειμαι ελεύθερος και δεν θα χω κρεβατομουρμουρα.
Κάναμε και κάτι άλλο πρωτότυπο αλλά αυτό θα το κρατήσω για μένα.
Της αρέσει να την χύνουν στο στήθος τελειώνοντας είπαμε και οι 2 "Merry Christmas" χαχαχα!
Ήταν πρωτότυπο ραντεβού μου είπε θα κάτσει καιρό εδώ οπότε υπάρχει χρόνος για ενδεχόμενη επανάληψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 25, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, Yatoputso, Constantinos27 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού