Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αν και διαβασα τις κριτικες της κοπελας,ειπα να δοκιμασω την τυχη μου...καμια σχεση με τις αρνητικες κριτικες...Μπηκα στο δωματιο της αρωματισμενος και πλυμενος,μιλησαμε λιγο στην αρχη και απευθειας βουρ στο ψητο,τσιμπουκι με παθος και φουλ στο σαλιο,μεχρι σε σημειο που χυνοταν το σαλιο πανω στο σωμα της και με καυλωνε ακομα περισσοτερο...ημουν ετοιμος να χυσω απο την πιπα της και ετσι της το εκοψα και την εβαλα στο κρεβατι,την εστησα στα 4 αφου μου εβαλε προφυλακτικο με το στομα της,το κορμι της ηταν σκετη καυλα,ειδικα οι βυζαρες της φυσικες και στητες λες και ειχε ψευτικα..εμενα με καυλωσε που ειχε τοσα τατουαζ γιατι εχω και εγω πολλα,οποτε δεν το ειδα σαν αρνητικο αλλα θετικο μιας κ με καυλωνει η γυναικα να εχει πολλα...επι του θεματος τωρα,την εχυσα μετα απο λιγο που την ειχα στα 4 μιας και εβλεπα τα τατουαζ πανω στην κωλαρα της,πολυ αποδοτικη στο γαμησι μας και πηγαμε μαζι για μπανιο..αφου τα ειπαμε λιγο ακομα ξεκινησε να με πιπωνει και τσουπ ορθιος παλι ο μαγκας..αυτη την φορα ημουν απο πανω της να βλεπω την καυλωφατσα της και να την φιλαω...ο δευτερος γυρος ειχε χυσιμο στην μαπα..μπορω να πω περασα τουμπανα και σιγουρα θα την ξανατιμησω την συγκεκριμενη

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 30, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
22
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, Underfaker και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2022
Πες μας ύψος, κιλά και ηλικία συνάδελφε
review reaction 1 hornyasfuck
02 Ιανουαρίου, 2022
ποιο μουφα κριτηκη δεν εχει.τωρα αν το μπαζογαμιδι σε εκανε παπαδες.εγω θα γινω αστροναυτης.
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2