Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 70 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επειδή η επανάληψη είναι μητέρα της μάθησης, αποφάσισα να επαναλάβω τη συνάντησή μου με το άτακτο πορνίδιο...Ναι!
Η συνεννόηση εύκολη με το γραφείο και η κοπέλα έφθασε στην ώρα της.
Την περίμενα αραχτός στην πολυθρόνα του πορνοδωματίου, με την πούτσα σε θέση ημι-ετοιμότητας...Χεχε!
Με το που με είδε χάρηκε και αφού αφαίρεσε το παλτό της, αποκάλυψε τα ελάχιστα ρούχα που φορέσε. Ως άξιο πορνίδιο δεν φορούσε εσωρούχα...Γλώσσα
Κατευθείαν έπεσε στα γόνατα και έπιασε δουλειά, μην αφήνοντας με την γλώσσα της σημείο του κορμιού μου παραπονεμένο. Περιποιήθηκε εξαιρετικά την πούτσα, τα αρχίδια, τον κώλο, τα πόδια, τις ρώγες και τις μασχάλες που χρειάζονταν ένα φρεσκάρισμα...Ναι!Χαμόγελο με γλώσσα
Με αυτά δε μπορούσα παρά να την γαμήσω δυνατά ιεραποστολικά και στα 4, όπου το τέλος ήρθε βαθιά στη μουνάρα της...Ναι!
Αφού κάναμε τα απαραίτητα ντουζάκια, δεν άφησε δευτερόλεπτο να πάει χαμένο και έπιασε κατευθείαν δουλειά, κάνοντας την πούτσα μου πέτρα σε λίγα λεπτά...Καπέλο
Σε αυτό τον γύρο επέλεξα να πάρω την κωλάρα της που ήταν πιο δουλεμένη σε σχέση με το προηγούμενο ραντεβού...Χαμόγελο με γλώσσα
Εμφανώς αγχωμένη μου ζήτησε να είμαι gentleman, το οποίο τήρησα, μέχρι να ανοίξει και μετά τη σφυροκόπησα δυνατά μέχρι που μου ζήτησε διάλειμμα, λόγω εξάντλησης...Ναι!
Το υπόλοιπο ραντεβού κύλησε με δυνατό γαμήσι στη μουνάρα της, μπόλικο dt, γλυφοκώλι και χύσιμο στο πρόσωπο/μαλλιά για να διατηρήσει επιδερμίδα και hair conditioner...Χαχαχα!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 27, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
121
Likes:
5.731
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Diblasi, OUROBOROS, Reuzel και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού