Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 18 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βλεποντας τις φωτο αυτου του θεικου πλασματος και επηρρεασομενος απο τις θετικες γενικα κριτικες + οτι εδινε ολο το πακετο, δε μπορουσα να μη το δοκιμασω.

Ανοιγοντας τη πορτα αντικρυσα ενα απιστευτο μωρο, οπως στις φωτο. Πιπινι γαλακτος, μπουκια και συγχωριο..

Διστακτικη αν και ευγενικη, μπηκε για ντουζακι και ηρθε στο κρεβατι. Ζητησε ενα καφεδακι, και καναμε ενα iqos για να σπασει ο παγος...
Συνεννοηση νιετ, ελαχιστα αγγλικα, τοτο οσο για να συννενοηθεις τα βασικα.
Φιλια χωρις γλωσσα, τα αποφευγει βασικα. Πρωτο φαουλ.
Χαιδεμα στο γατι δε πολυαφηνει, ουτε δαχτυλο. Δευτερο φαουλ.
Ας τη περιποιηθουμε λιγο κατω λεω και γω, μπας και ανοιχτει λιγο..Μετα απο κανενα 5λεπτο και κατι προσποιητα βογγητα, λεει "now sex"? Τριτο φαουλ
Ξεκινησε να μου παιρνει πιπα, μετρια πραγματα..δεν το χει.
Ανεβαινει απο πανω, μηχανικες κινησεις σα να μην εχει ξανακανει σεξ η να βαριοταν. Reverse cowgirl τα ιδια.

Οποτε καταλαβαινω οτι το κοριτσι θελει διεκπαιρεωτικο ραντεβου, ψεκαστε-σκουπιστε. Οποτε τι κανουμε κυριοι σε τετοια κοριτσακια? Γυρναμε απο gfe σε pse και τα πηδαμε αλυπητα, για να μαθουν πως βγαινει το χρημα..

Τη στηνω στα 4 λοιπον και ξεκιναω ασταματητο σφυροκοπημα για κανα 20λεπτο, αλλαζοντας διαφορες στασεις. Η μικρη τα ειχε παιξει, αλλα δε την αφηνα να παρει ανασα. Της τα εδωσα στο στομα και τελειωσε το πρωτο ημιχρονο.."Now relax?" μου λεει. "Relax" της λεω (αλλα οχι για πολυ απο μεσα μου) πηγαινοντας να κανω ενα ντουζακι..Γυρνωντας, η μικρη ειχε αναψει το iqos και τσαταρε στο κινητο. Ενω καθε τοσο κοιτιωταν στο καθρεφτη, επαιρνε ποζες, κοιταζε συνεχεια να δει ποσο γαματη ειναι. Το ιδιο εκανε και στο sex, ολο κοιτιοταν. Τι στον πουτσο λεω, μονο σελφι δε τραβαγε.

Της κανω νοημα, "now anal"? με ρωταει. Οοοχι καλη μου, να σε ευχαριστηθω πρωτα και μετα..Προσπαθεια για δευτερο σπατουλαρισμα, πορτα. Οκ λεω, δε μαθαινεις..Ξεκιναει δευτερος γυρος σφυροκοπηματος για κανα δεκαλεπτο, καποια στιγμη μου λεει "now anal"?? "Now anal" της λεω..και στηνεται στα 4..Τζελ και εισοδος στη σφιχτη πισω πορτα.."slowly" μου λεει..Ξεκιναω και γω σιγα..μετα απο λιγο αρχισα να ανεβαζω ρυθμο..Την ειδα καπου εκει αρχισε να ζοριζεται, ανεβασα και γω ρυθμους..Στο δεκαλεπτο καπου αρχισε να μου λεει "change to classic"? Οοοχι καλη μου, θα το πας μεχρι τελους..Μη τα πολυλογω, ακολουθησε ενα αγριο ξεσκισμα με φωνες και βογκητα, χτυπιοταν, ελεγε να το γυρισουμε σε "κανονικο σεξ", εκει εγω, παρε να'χεις. Τελειωσα μεσα της και ληξη αγωνα.."ΝOW της λεω, relax."

Ντουζακι, αραξαμε στο κρεβατι, μουγκα στη στρουγκα, η μικρη επιασε το κινητο κοιταζοντας τον εαυτο της καθε τοσο στον καθρευτη..τα γνωστα..Ποση επαρση αυτα τα μικρα, ποσο ψωνια..

Να μη τα πολυλογω, εχουμε να κανουμε με ενα θεικο πλασμα, το οποιο θεωρει οτι επειδη ειναι μουναρα αρκει. Λες και μας κανει χαρη. Μηδεν συμμετοχη, μηδεν διαθεση. Τουλαχιστον στα ζορια, εκατσε τον εφαγε και δεν ειπε κουβεντα. Κοινως, εντελως διεκπαιρεωτικη φαση. Πιπα, μουνι, κωλος, γεια σας ευχαριστω.

Αλλα δεν ειναι μονο αυτη, εχω παρατηρησει γενικα τα 20χρονα εχουν αυτη την επαρση, επειδη εχουν ζητηση και τους τα σκανε καλα οι "επενδυτες"..λιγες οι εξαιρεσεις...τι να πω.
Τουλαχιστον εριξα 2 βολια και καλα Ασάλιωτα, το ευχαριστηθηκα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 14, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
zardoz
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
830
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, arwstaki10, TOMCRUISE και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2021
sοrry για τα typo, μου βγηκαν τα ματια..
review reaction 3 hornyasfuck
31 Δεκεμβρίου, 2021
Τωρα π βλέπω την κριτική σου φιλε ,η τελευταία κοπελα π πηρα κ ηταν πιτσιρικα κ κινηθηκε στο ιδιο μοτιβο. Ασυναίσθητα κ γω εκανα οπως κ συ. Στησιμο στα 4 και σφυροκόπημα 20+'
review reaction 1 hornyasfuck, zardoz
31 Δεκεμβρίου, 2021
Συμφωνω απόλυτος … αυτα τα μικρά τα κακομαθημένα και επειδη το ξέρουν καιρό το σπορ και δεν τουραρουν πρωτη φορά πρέπει όταν φεύγουμε να λένε .
Τι μαλακας με ξέσκισε ….
Έτσι θέλουν μήπως και καταλάβουν και ιδρώσουν λίγο παραπάνω …
review reaction 1 Roland Deschain, hornyasfuck, srek7 και 1 ακόμα μέλος
31 Δεκεμβρίου, 2021
Εκτόνωσες την τσαντίλα και πολύ καλά έκανες.
Όσο για να το δουλεύει καλύτερα, μάλλον το αντίθετο μήνυμα παίρνει.
review reaction 1 hornyasfuck
31 Δεκεμβρίου, 2021
τελικα ειναι αυτη στις φωτο ή ειναι αλλη ???
01 Ιανουαρίου, 2022
Ωραία κριτική. Σωστά ξηγηθηκες.... εύγε....
Μόνο στον τίτλο, έπρεπε να βάλεις επικεφαλίδα " Οοοοχι, καλή μου...."
02 Ιανουαρίου, 2022
Συμφωνώ και επαυξάνω μου έκοψε το χύσιμο 3 φορες
S
Strigkatos
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7