Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λίγο πριν την εκπνοή του δεύτερου έτους της πανδημίας, μιας χρονιάς που με σημάδεψε έντονα με όσα βίωσα, ήθελα κάτι ξεχωριστό!

Αισθησιακό όσο και έντονο.
Πορνοσταρικό αλλά και παθιάρικο.
Ήπιο και δυνατό συνάμα.

Κι ένα κορμί για ηδονές!

Αλλά και γλωσσόφιλα πάθους! Και εμφάνιση γήινη.

Καθαρή, προσεγμένη, όμορφη, τσαχπίνα….

Ασφαλώς ζητούσα τα πάντα!

Οι βιτρίνες των καταστημάτων δεν με έλκυαν σε κάποιο πρόσωπο και οι οιωνοί δεν ήταν ευνοϊκοί γι’αυτό που έψαχνα.

Η Έλενα ήταν λιτή και ξεκάθαρη! Betty!!!!!

Ναι αλλά… Μυστήριος γαρ, μα και μυστηριώδης, είχα τους ενδοιασμούς μου...
Το πήγα από δω το έφερα από κει… Λέω αφού δε σου κάνει τίποτα κλικ, εμπιστεύσου την πρόταση της Έλενας.. και που ξέρεις;;;;;;

Χωρίς να το καταλάβω, με το καλωσόρισμα μπλέχτηκαν οι γλώσσες, τα χέρια, τα πόδια και ίσα που κατάφερα να βγάλω παντελόνι..

Σε δεύτερα ήμουν σκληρά ατίθασος στο στόμα της και τα σάλια της κυλούσαν στον κορμό, ενώ οι λάγνες της ματιές, μου εξαπέλυαν ριπές υπέρτατης κάβλας!

Όμοιο το σκηνικό του τέλους μόνο που τώρα εκτός των σάλιων, έτρεχε και σπέρμα από το καυτό της στόμα!

Ελπίζω μόλις επιστρέψω να την προλάβω πριν φύγει για την πατρίδα της, για να ρίξουμε άλλη μια παρτίδα κάβλας, καλωσορίζοντας έτσι το νέο έτος.

Τα ενδιάμεσα είχαν πολλές στάσεις, τέρμα πάτο διεισδύσεις, βογγητά πάθους, υγρά φουλ και τρελό πάθος.

Μούδιασε το στόμα μου από το σπατουλάρισμα σε ένα μουνί που όσο στενό, ήταν άλλο τόσο νόστιμο και φιλόξενο. Ελαστικό και σφιχτό!

Λεπτότερη και πιο μοντελέ από τις φωτό που όντως τη δείχνουν γυναικάρα, αλλά προσωπικά την προτίμησα έτσι.

Όμορφα άκρα, θηλυκόφατσα και βυζί για πολύ παιχνίδι! Μαλακό αλλά και σέξυ.
Ελαφρώς πτωτικό, δεν την κολακεύει ανάσκελα, αλλά πάνω σου είναι η επιτομή της κάβλας! Τα πιάνεις και κάνεις ότι γουστάρεις! Κι ας μην έχει ρώγες πεταχτές..

Η διάθεσή της εξαιρετική, Αγγλικά για τον πούτσο (who cares…) και η συμμετοχή με την εμπειρία της, πιστοποιούν μια συνεδρία με μεγάλη επιτυχία.

Και τώρα που συντάσσω το κείμενο, αν είχα χρόνο, θα της έριχνα ακόμη ένα μανίκι!

Αποχαιρέτησα έτσι, με τον καλύτερο τρόπο, μια από τις πιο αντιφατικές χρονιές της ζωής μου, η οποία, έστω και οριακά, είχε θετικό πρόσημο.

Κυρίες μου και μεσιέδες μου… ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.210
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Jim25jim, company of heroes tho και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού