Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θα αντικρύσεις ένα τρισχαριτωμένο πλάσμα, που αν σε δει ευχάριστο και χαλαρό θα σου χαμογελάει συνέχεια.
Κορμάκι κανονικό με αφράτο πίσω σύστημα, δέρμα εξαιρετικό με κάποια τατουάζ, στήθος δυάρι στητό με ευαίσθητες ρώγες.
Άκρα περιποιημένα, κινήσεις θηλυκού και μουρίτσα όμορφη.

Κινείται επιθετικά στην αρχή όπου τα δαγκώματά της είναι λίγο άτσαλα και θέλει προσοχή.

Στην πίπα θέλει να σε ευχαριστήσει, σε κοιτάει διαρκώς, να καταλάβει πως γουστάρεις και θέλει επίσης προσοχή μην σου φύγουν στο στόμα της χωρίς να το καταλάβεις!

Θα τη γλύψεις και δε θα ξεκολλάς γιατί είναι πεντακάθαρη και εύγευστη.
Κάπου εκεί θα σε χύσει αλλά δεν θα το πάρεις χαμπάρι..

Από πάνω θα ευχαριστηθείς διείσδυση όπου με λίγο ζόρι τον παίρνει όλον και αρχίζει να λικνίζεται σε γρήγορους ρυθμούς.
Δεν αρνείται στάσεις αλλά είναι στενή και από ένα σημείο και μετά οι συσπάσεις του προσώπου της δείχνουν πόνο.

Σου δίνει απλόχερα ηδονή και συμμετοχή και σε ρωτάει που θέλεις να τη χύσεις.

Γενικά μια φρέσκια, όμορφη και καθαρή παρουσία που δεν θα απογοητεύσει κανέναν πιστεύω.
Έχει μια δική της τρέλα, πρόκειται όμως για πλήρως συνειδητοποιημένο άτομο.

Συνδυάζει και τα δύο επίπεδα σεξ στο 50-50. Έτσι λειτούργησε σε μένα. Θα την προτιμούσα 70-30 gfe αλλά και έτσι τα πήγε μια χαρά.
Στο τελείωμά μου, έδωσε ρεσιτάλ. Ακριβώς όπως το ήθελα εκείνη τη στιγμή… μια εικόνα μαγική!

Εν κατακλείδι περνάς καλά που τραγουδάει κι ο Πλούταρχος. Στους παντρεμένους ή δεσμευμένους, ας έχουν το νου τους για τα δαγκώματα!

Το γραφείο για ακόμη μια φορά εξυπηρετικό και ευγενικό με απλές διαδικασίες. Καίτη και Ελένη σας ευχαριστώ για τη συνεργασία και χρόνια σας πολλά.

Χρόνια πολλά μεσιέδες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.204
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Jim25jim, andronikos3 και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2021
@mysterious
οσο και υποκειμενικο να ειναι το 7 προσωπο σωμα νομιζω την αδικησες λιγουλακι Καπέλο
σε ολα τα αλλα συμφωνω απολυτα
G
geroksouras
review reaction 1 hornyasfuck
29 Δεκεμβρίου, 2021
Έκανες και εσύ γαργάρες με τα μπουκαλάκια της πρίν την γλύψεις;
Χρόνια πολλά μεσιε τις υπόλοιπες λεπτομέρειες θα τις προσθέσω στην δική μου κριτική.
review reaction 3 review reaction 1 kamikaze73, hornyasfuck
29 Δεκεμβρίου, 2021
Γεροκσούρα μου το 7 = όμορφα αποδεκτό. 8 = απρόσμενα ελκυστικό. 9 = τρελαίνομαι. 10 = πεθαίνω. Πάντα επί προσωπικού.
review reaction 3 review reaction 1 kamikaze73, hornyasfuck
29 Δεκεμβρίου, 2021
@steveman7. Μπουκαλάκια, αλατόνερο και γαργάρες ούτε μου ζητήθηκαν ούτε θα δεχόμουν.
review reaction 3 kamikaze73, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4