Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 66 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 233054
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να πάτε στο κορίτσι αξίζει. Δεν έχω να προσθέσω πολλά από τον συναγωνιστή πρωτίστως και εγω ως βυζολαγνος κόλλησα με την κωλαρα. Υποδοχή με το δίχτυ των φωτογραφιών (στις συγκεκριμένες την απεικονίζουν 100%).Μουσική Phil Collins για υποδοχη πριν περάσουμε σε deep house ψαγμένο. (Πσσσσσσ).Εντάξει ο κωλος φοβερός, τατουάζ πεταλούδων στον ώμο και βυζακι 1 ,σωστό. Φιλάει όμορφα και ακροβατεί σε gfe to pse ,οπότε μην βιαστείτε θα έρθουν όλα. Οι τρύπες καθαρές, δουλεμένη η πίσω, δάκτυλα πανε παντού με κατα προτίμηση πίσω και η τάπα μπήκε (φιλε μου μην ζηλεύεις χοχοχο). Εννοείται στα Κατσικογάμης υπέρτατο τελείωμα. Μασάζ και επανάληψη....δυστυχώς δεν το έχει με τα αγγλικά αλλά προσπαθεί να επικοινωνήσετε και μπράβο της. Να πουμε ότι έχει όμορφο πρόσωπο όπως των φωτογραφιών και γλύφει τρελά με λάγνο βλέμμα. Στο 69 τον καταπίνει με επιφωνήματα. Εμένα μου αρεσε σε όλα, όπως και στο ότι σε περιποιείται από την αρχή γδύνονται σε εως το τέλος ντύνονται σε.Σεβασμος και περιποίηση σε όλα !!!.Θέλετε κάτι άλλο;; Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.715
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kwstasxat, CaptainK και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2021
Δεν ξέρω αν εννοείς εμένα αλλά αν ναι, χαίρομαι που η κριτική μου, και των άλλων φυσικά, σε οδήγησε στο δωμάτιο της και πέρασες καλά. Όσο για την τάπα, πράγματι θα ήταν το κερασάκι στην τούρτα. Την επόμενη φορά
review reaction 1 andronikos3, hornyasfuck
24 Δεκεμβρίου, 2021
Ναι φίλε das εσένα εννοω. Ήσουν η αφορμή να πάω και να περάσω τέλεια. Όταν η τάπα μπήκε οικειοθελώς το χαμόγελο ήταν τεράστιο. Σε ευχαριστώ. Γράφετε κριτικές παιδιά, γίνεται σαν τον Das!!!Καλές γιορτές
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2