Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 27 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για το γραφείο τα κλασικά. Εύκολη συνεννόηση.

Μιας και έχω τρέλα με τα εσώρουχα ζήτησα η Ντανα να φοράει ζαρτιέρες και γόβες που ανεβασε αρκετά το επίπεδο.

Φτάνω στο ξενοδοχείο, ούτε έλεγχος ούτε τίποτα, παω κατευθείαν στο δωμάτιο. Με το που μπαίνω με περίμενε ντυμένη με τις ζαρτιέρες τις γόβες και μια see through ρόμπα.

Τα αγγλικά της στην αρχή κάπως κομμένα, κατα την πορεία φάνηκε ότι μπορεί να κάνει μια χαρά συζήτηση. Έτσι πως ήταν τα αγγλικά της και ο τρόπος που μιλούσε δεν με ενθουσίαζαν για την πορεία της βραδιάς και μέχρι να φτάσω στο μπάνιο απο την άκρη του δωματίου έκλαιγα ήδη τα λεφτά μου.

Πάω γρήγορα για ενα ντουζ και με το που βγω μου ζητάει τα λεφτά.

Με το που ακουμπάνε τα λεφτά το τραπέζι μεταμορφωθηκε.
Τύφλα να έχει η εξέλιξη του Gandalf Gray σε Gandalf the White.

Με φιλάει ερωτικά με γλώσσα ρωτάει τι μου αρέσει και πιάνει κατευθείαν δουλειά. Πέφτει στα γόνατα και ξεκινάει μια πολύ καλή πιπα το οποίο αργότερα κατέληξε σε στεγνό mouthfuck. Δεν έχω και κάνα τρομερό εργαλείο αλλα δρν είμαι και μικροψωλης. Το πήρε όλο χωρίς δισταγμό.

Αφου ηταν στα γόνατα κανενα δεκάλεπτο, λέω δεν παίζει θα την ξεπατωσω.

Κατεβαίνω κάτω και αρχίζω να γλύφω με βοηθάει και αυτή κρατώντας τα χείλια ανοιχτά, σιγα σιγα αρχίζω και βάζω ενα δάκτυλο ενώ ταυτόχρονα παίζω με ρογες.
Τώρα που ανέφερα ρογες. Απο βυζα όχι τίποτα τρελό αλλα ωραίες ρογες.

Αρχίζει και ζητάει δεύτερο δάκτυλο και αρχίζει να τα σπρώχνει πιο μέσα. Λέω απο μέσα μου η γκόμενά γουστάρει. Αρχίζει ενα finger fuck, σε μια φάση σηκώνεται και αρχίζει ξανα την πιπα.

Πολύ καλή πιπα.

Προχωράμε και λέω θα κάνω επιτέλους μια απο τις στάσεις που γουστάρω πραγματικότητα που δεν είναι αλλη απο το face sitting.

Φέρνει το μουνι της στο στόμα μου και γίνεται το ελα να δεις, να δαγκώνεται να σφίγγεται να πηγαίνει πάνω κάτω. Πέρασα θαυμάσια καθώς και αυτή αφού απο οτι φάνηκε τελείωσε και το χάρηκε.

Αφού έκανε μια στάση ενα λεπτό να πάρει ανάσα συνέχισε λίγο πιπα και μετά πήγαμε σε σφυροκοπημα απο πίσω.

Το πήρε χωρίς να πει τίποτα καθώς και χαστουκακια όπου μου ζήτησε να είναι πιο δυνατά αλλα δεν το συνηθίζω.

Μετα απο απο τελειωσε ο πρώτος γύρος. Είχαν φύγει ήδη 40 λεπτά wtf.

Κάνουμε μπάνιο επιστρέφουμε, συζητήσαμε λίγο περί ανέμων και υδάτων και πάμε στο παρασύνθημα ξεκινάει μια πιπα αλλο πράγμα. Έκανε mouthfuck μόνη της και το ευχαριστιοτανε όπως και εγώ.

Ψηνόμουν πάρα πολύ για cim αλλα δεν ήρθε ποτέ κρίμα. Η παράσταση που έδωσε το άξιζε.

Τέλος, η εμπειρία μου θύμησε μια απίστευτη βραζιλιανα στην Αγγλία που έκανε απίστευτο GFE και σε μια απο τις επισκέψεις μου στο δεύτερο γύρο έσκασε και φίλη της αλλα αυτό είναι μια αλλη ιστορία.

Αν ξαναερθει σίγουρα θα προτιμηθεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 21, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
503
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, Stef68, doc_lin και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού