Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 61 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να πω και εγω την εμπειρια μου με την @Tzina22 απλωνοντας ενα σεντονι...
Προσπαθησα αρκετες φορες να κλεισω μαζι της σε διαστημα 6-7 μηνων και δεν τα καταφερνα,
Ειτε δεν απαντουσε στα μηνυματα ειτε οταν απαντουσε δεν συγχονιζομασταν.
Ειχα πει στον αυετο μου ομως οτι δεν θα τα παρατουσα και οτι επρεπε να συναντησω αυτο το κορμι.
Καπου τον Σεπτεμβριο λοιπον στελνω μηνυμα και μετα απο 2-3 μηνυματα κανονιζουμε το ραντεβου μας σε ξενοδοχειο ανατολικα.
Ημουν ο πρωτος της για την συγκεκριμενη ημερα.
Μου εκανε κακη εντυπωση στην αρχη που στα μηνυματα ρωτησε ονομα και ηλικια .
Ηρθε το κοριτσι με ενα φορεματακι μινιον που τονιζε το στηθος της.
Ομορφη στο προσωπο και ματια μπλε/πρασινα που χανεσαι μεσα τους.
Μπηκε στο δωματιο και με εξερευνητικο / φοβισμενο βλεμμα με χαιρετησε προσπαθωντας να με ψυχολογησει ειπαμε κανα δυο κουβεντες μπας και σπασει ο παγος.
Μπηκε στο μπανιο ζητωντας μου να της παραγγειλω ενα νερακι ( ειχε ζεστη πολλη εκεινη την ημερα και το air condition του δωματιου υπολειτουργουσε) και βγηκε τυλιγμενη με την πετσετα.
Ντροπαλη φανηκε αλλα μαλλον συνεχιζε το ψυχογραφημα.
Πεταξε την πετσετα και εκει εμφανιστηκε το απολυτο μινιον κορμι ! Αψογες αναλογιες .
Βυζαρες που θες να χωσεις την μουρη σου (και οχι μονο) μεσα και να μην βγεις ποτε και ενα κωλαρακι απο αλλο πλανητη.
Μου πεσανε τα σαγονια.
Το κοριτσι ξεκινησε μια πιπα καλη και ταυτοχρονα κοιταζοταν στον καθρεφτη ενω στηνοταν μαεστρικα ετσι ωστε να μην δεχεται δαχτυλο μεσα της παρα μονο επιφανειακα.
Σκουφακι και καβαλημα οπου μετα απο 2 λεπτα την σταματησα για να μην πεσψ αμαχητι.
Την γυρισα στα 4 οπου η θεα ειναι οτι καλυτερο εχω δει στην ζωη μου.
Τελειωμα στο σκουφακι και χαλαρο τσατ ενδιαμεσα απ τις βολτες στο μπανιο και απ τους δυο μας.
Εκει ξεκλειδωσε λιγο το κοριτσι οπου στην συνεχεια με δικια της πρωτοβουλια με ξαναπηρε στο στομα της ωστε να ξεκινησει ο 2ος γυρος.
Αυτην την φορα ομως την σταματησα και κατεβηκα εγω να την γλυψω και εκει πραγματικα αρχισε να συμμετεχει αφηνοντας τις αναστολες τις.
Δεν ξερω αν καυλωσε πραγματικα η οχι αλλα εμενα με καυλωσε πιο πολυ με αποτελεσμα να εχουμε εναν καλυτερο γυρο απο τον 1ο και τελικα να βγαλω σκουφο και να τελειωνω μεσα στο στομα της με mouth fuck.
Χωρις βιασυνη πηγε στο μπανιο να εναποθεσει τα παιδια μου.
Χαλαρη κουβεντουλα καθως ντυνοταν και ειχε λιγο χρονο να καψει καθως ο επομενος ηταν στο ιδιο χοτελι .
Πηρε τα λεφτα , με ευχαριστησε που ημουν ευγενικος μαζι της και οχι ανθρωπος των σπηλαιων ,φιλακι και γεια σας.
Η βαθμολογια ειναι αυτη που μου επιτρεπει το συστημα.
Αν μπορουσα θα εβαζα 9-10 σε ολα εκτος της επικοινωνιας.
η Τζινα ειναι ερωτευσιμη για μενα που ειμαι σε δυσκολη συναισθηματικα περιοδο και ξερω οτι δεν μπλεκεις με αυτα .
Παρολα αυτα θα την ξαναδω με την ελπιδα να γευτω και το κωλαρακι αυτο που δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου σαν εικονα μετα απο τοσο καιρο .
Αυτα ...
Γαματε τωρα που μπορειτε !
Δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει αυριο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
273
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, GALLAS, PETROSANAL1 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού