Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
καλησπερα και παλι στους φιλους...μια πολυ ωραια βραδια με την νικα λοιπον σημερα ενα κοριτσι φοβερο κ με μια πολυ ευχαριστη εμπειρια!

παμε στην εμφανιση..λοιπον η νικα ειναι μια κοπελα απο ουκρανια γυρω στο 1.60 με πιασιματα(οχο χοντρη) πολυ ωραιο κ απαλο δερμα,προσωπο λιγο αγριο αλλα σεξυ θαλεγα για τα δικα μου γουστα θα μπορουσα να πω εκφυλο,οχι κατι σε γλυκουλα κτλ δηλαδη,με ωραιο τουρλωτο κωλαρακι βυζια γυρω στο 3αρο4αρι φυσικο(πολυ σημαντικο για μενα εχω θεμα με τις σιλικονες) πεσμενο μεν αλλα με πολυ ωραιο πιασιμο.στα χειλη εχει σιλικονη κατι που εμενα με χαλαει ομως στην συγκεγκριμενη περιπτωση εκτος του οτι εχει κανει καλη δουλεια ο πλαστικος τα χρησιμοποιει πολυ καλα και στο φιλι και στην πιπα.τελος για την εμφανιση εβαλα στις φωτος ελαφρως επεξεργασμενες γιατι ειναι 1ον πιο κοντουλα απο οτι δειχνει ,κ 2ον στο οτι το προσωπο δεν ειναι ακριβως οπως ειναι απο κοντα χωρις παρολαυτα να σημαινει κατι αρνητικο απλα εχει λιγο επεξεργασια.

στο προγραμμα η νικα ειναι μια κοπελα που δινει τον καλυτερο εαυτο της να σε ικανοποιησει κ αυτο φαινεται απτην πρωτη στιγμη..φοβερη πιπα με ντιπ φουλ περιποιηση αρχιδιων πολυ καλη κ στο σεξ την πιανει τρελα κ γαμιεται παρα πολυ καλα κ σε εντονο ρυθμο.αντεχει τα σφυροκοπηματα κ εδειξε οτι της αρεσουν οι σφαλιαριτσες στον κωλο χωρις μα και μου..

αυτα και για σημερα απο μενα οπως παντα ελπιζω να βοηθησα καλη συνεχεια σε ολους!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, TOMCRUISE, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού