Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρώτη φορά σε αυτό το γραφείο στην υπέροχη Θεσσαλονίκη. Μίλησα με την Μόνικα όπου με καθοδήγησε και τελικά διάλεξα την Τζένιφερ. Μου αρέσουν οι αδύνατες κοπέλες με σφιχτό σώμα και γλυκό πρόσωπο. Φτάνοντας στο ξενοδοχείο με υποδέχτηκε με ένα χαμόγελο . μιλήσαμε 2-3 λεπτά, γρήγορο τνούς και στο κρεββάτι για προκαταρκτικά. Το κορμί της ήταν στεγνό και γυμνασμένο δίχως το παραμικρό κομμάτι απο λίπος η κυτταρίτιδα , το δέρμα της υπέροχο και απαλό το στήθος όμορφο και φυσικό και ο κώλος της απλά τέλειος . Ξεκίνησε με πίπα βαθειά αλλά συμμετείχε όλο της το κορμί όπου ήταν γαντζωμένο δίπλα μου, μετά το γυρίσαμε στο 69 για αρκετή ώρα. Μετά ανέβηκε πάνω μου , είναι αρκετά στενή και υγρή. Έδωσε τον καλύτερο της εαυτό για αρκετή ώρα. Με φιλούσε με πάθος και κάλπαζε δυναμικά. Μετά ήρθε η σειρά μου, ένιωθα πως ήθελα να την σπάσω στην μέση απο την τρέλα του πάθους, στα 4 , στα πλάγια ! Το κορίτσι αντέχει. Ο χρόνος πέρασε πολύ γρήγορα, θα ήθελα να την χορτάσω παραπάνω. Έφυγα με τις καλύτερες εμπειρίες. Σίγουρα θα την ξανασυναντήσω για έναν μικρό μαραθώνιο σέξ.
Μόνικα χίλια ευχαριστώ για την Βοήθεια , Τζένιφερ U made my day!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 14, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
L
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, GALLAS, Constantinos27 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού