Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 3 10
Call-Girls 5396
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το πετυχημένο ραντεβού είθισται να κρίνεται από την διάθεσή σου φεύγοντας από τον στίβο. Ακόμη περισσότερο ώρες ή μέρες μετά.

Να είμαι ειλικρινής την σκέφτομαι και γεμίζω χαρά και ευτυχία που είχα την ευκαιρία να τη γνωρίσω.
Μου άρεσε πολύ. Το ήξερα πριν την δω. Όσο κι αν οι φωτογραφίες ήταν αναβαθμισμένες, το ένστικτο με οδηγούσε σθεναρά.

Προς στιγμή έπαθα ένα κοκομπλό όταν με έστειλαν σε λάθος δωμάτιο και αντίκρυσα άλλη κοπέλα!
Μετά το σκωτσέζικο ντους χτυπούσα τη σωστή πόρτα.

Έλις λοιπόν… Χάρη! Ήθελα να την κρατάω αγκαλιά να την φιλάω και να την ακούω να μου λέει my ….. (το όνομά μου). Μια τέτοια γυναίκα αν μου έσκαγε δεν την άφηνα με τίποτα.
Ας όψεται που τραβάω τις μπαμπάτσικες και όλες τις γκάου..

Έλις να θέλεις! Και μια γλυκιά φατσούλα.. Καμία σχέση με τα πειραγμένα μούτρα και τα υφάκια highclass ntemec..
Ο ορισμός της τρυφερής, χαδιάρας, παιχνιδιάρας και ταυτόχρονα θερμής γυναίκας.

Ήταν τέτοια η κάβλα που μου έφτιαξε, που πραγματικά ένιωθα σα να έχω πριαπισμό! Με απογείωσε με όσα μου έκανε και όσα μου έλεγε που κρατιόμουν με πολλή προσπάθεια.

Στήθος φτιαχτό, προφανώς πρόσφατα αλλά με καλή αίσθηση και ακόμη και εκείνη η τομή στην κοιλίτσα της που μαρτυρούσε την πρόσφατη γέννα, δεν ήταν αποκρουστική.
Δέρμα για πολλά χάδια και πρόσωπο να το φιλάς συνεχώς. Στα δε μάτια της, καθρεφτίζεται ο υπέροχος κόσμος της ψυχής της! Ναι, όπως το γράφω.

Ήθελε να με κάνει να φύγω τρισευτυχισμένος και ασχολήθηκε με πολύ ωραίο τρόπο μαζί μου. Όλα τα προκαταρτικά ήταν όσα ζητούσα και πρόσφερα πάντα με τις συντρόφους μου.

Η δύσκολη κατάσταση ήρθε μόλις ξεκίνησα να μπω μέσα της. Το ήθελε πολύ αλλά δεν το άντεχε. Μάλλον έπεσε σε βαρβάτους τις μέρες που πέρασαν και πονούσε πολύ.
Ο δικός μου στο 1/3 και με το ζόρι! Να την θέλω και εκείνη να με στολίζει με κοσμητικά αλλά ταυτόχρονα να βλέπω τις συσπάσεις πόνου στο πρόσωπό της, δεν άντεχα να τη ζορίσω άλλο. Υπέφερε και την απάλλαξα από το ζόρισμα, ενώ με τη σειρά της μου έκανε ένα αισθησιακό στοματικό σβήνοντας με αυτό τον τρόπο την κάψα μου για κείνη.

Απολογητική για την κατάσταση που βρήκε με τους ψωλαράδες της Ελλάδας και με ένα κάρο συγγνώμες που δεν ήταν όπως ήθελα… Την πήρα αγκαλιά και της έδειξα ότι πάνω από όλα είμαστε άνθρωποι και καταλαβαίνουμε. Πόσο μάλλον με τόσο ωραίους χαρακτήρες!

Δε μετάνιωσα στιγμή που έκλεισα μιάμιση ώρα. Το άξιζε και με έκανε να αισθανθώ ίσως και ερωτευμένος.

Μου έκανε ένα καταπληκτικό μασάζ και λίγο πριν το τέλος με πήρε ξανά στο στόμα της για να μου χαρίσει ακόμη μια εκτόνωση που δεν την χρειαζόμουν, αλλά εκείνη την ήθελε και την κατάφερε.
Κάποια στιγμή που βούρκωσε.. (μη κοινοποιήσιμος ο λόγος) ένιωσα ότι άγγιξα για λίγο τις ευαίσθητες χορδές της και τέτοιες στιγμές, προσωπικά, μετράνε περισσότερο από ένα καλό σεξ.

Με εμπιστεύτηκε και είναι τιμή μου. Πιστεύω ότι δεν τα έχει περπατήσει αυτά τα μονοπάτια και της ήρθε η Ελλάδα κάπως big size.

Ωστόσο πρόκειται για ένα γλυκύτατο πλάσμα που θα γούσταρα τρελά να με συνοδεύσει σε ένα ακριβό εστιατόριο, σε ένα μπαρ όπου θα χορεύαμε και στο τέλος θα κάναμε και ωραίο έρωτα.

Με κράτησε παραπάνω και ευχαριστώ και τα αγγελούδια που συναίνεσαν σε αυτό.
Μου αρέσει που δείχνει και το γραφείο το ανθρώπινο πρόσωπο και όχι αυτό το μηχανικό και ξύλινο ύφος. Προσωπική μου άποψη ότι είναι δουλειά και πινελιές κυρίως της Άντζης. Λέω εγώ….

Πριν ανοίξω την πόρτα και καληνυχτίσω την νεράϊδα Έλις, χόρεψα για λίγο το επικό λατρεμένο μου χιτ των 80’s “Woman” του Philip Bailey… Όπως τότε που έκανα τα show μου στις disco και τα καμάκια δε σταματούσαν μέχρι να έχω τον στόχο στην αγκαλιά μου…

Μου έμεινε αυτή η εικόνα να μου χαμογελάει, λέγοντάς μου ξανά το όνομά μου με το μου στο τέλος…

Τι ωραίες στιγμές Θεέ μου… Τις ζήσαμε…
Τις ζούμε και θα τις ζούμε…. Γιατί μπορούμε!

Μεσιέδες να έχετε καλές γιορτές και να περνάτε τέλεια αλλά ποτέ εις βάρος άλλων!

Υ.Γ. Κωνσταντίνε η κριτική αφιερωμένη σε σένα γιατί είσαι ψυχούλα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.262
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Jim25jim, Διαγραμμένο μέλος 172222 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2021
Μια χαρά κριτικη και μπράβο σου . Μου έχει τύχει και ξέρω πως είναι. Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27, mysterious και 1 ακόμα μέλος
14 Δεκεμβρίου, 2021
Υπέροχα, υπέροχα!
review reaction 1 hornyasfuck, Constantinos27, mysterious
14 Δεκεμβρίου, 2021
Αγαπητέ Mysterious ,

Διάβασα πολύ προσεκτικά και κατάλαβα...
Πληκτρολογώ και σβήνω αυτήν την στιγμή προσπαθώντας να βρω την ισορροπία
ανάμεσα στο τι επιτρέπεται να ειπωθεί και τι όχι..

Το μόνο τελικώς που μπορώ να σου πω είναι ότι λόγω της "αλληλεπίδρασής μας" και ενώ
το συγκεκριμένο κορίτσι βρισκόταν τουλάχιστον στην άκρη του μυαλού μου , μόλις
πήρα την απόφαση να μην είναι μία από τις επιλογές μου.

Κι αυτό , σαφώς , όχι διότι εισέπραξα κάτι αρνητικό από την αναφορά σου..
Αντιθέτως , επειδή ως αναφέρεις φαίνεται πολύ ερωτεύσιμη & 2ον επειδή
"πρόλαβες" · κάτι για το οποίο χαίρομαι ιδιαιτέρως. Χαμόγελο

Επιπροσθέτως , ο εργασιακός φόρτος με έχει πιέσει πολύ αυτόν τον καιρό και με
βλέπω να σπαταλώ και τον Δεκέμβριο κατ' αυτόν τον τρόπο...

Τέλος , σε περίπτωση που ο Κωνσταντίνος που αναφέρεις στο τέλος του κειμένου ,
είμαι εγώ , θα σε ευχαριστήσω θερμά και θα σου πω πως με τιμάς με την συγκεκριμένη
κουβέντα . Αν πάλι δεν είμαι εγώ , παραμένει η συμπάθεια κι η γενικότερη εκτίμηση Χαμόγελο

Να είσαι καλά ,
Εύχομαι να έχεις ότι εμπειρίες σου ταιριάζουν καλύτερα ,
Συναισθηματικές αλλά και Δυνατές !!

Φιλικά ,
C27. Έτσι!
review reaction 2 review reaction 1 mysterious, hornyasfuck
14 Δεκεμβρίου, 2021
@C27: Φυσικά και για σένα είναι αφιερωμένη η κριτική.. Ξέρεις-ξέρω και δεν ήταν τυχαία η επιλογή!
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Constantinos27
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4