Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συναντηση με τη μικρη την πρωτη μερα που ηρθε στα μερη μας.
Μοσχοβιτισσα φοιτητρια της νομικης δηλωσε,22 ετων,με το πρωτο της τουρ στην πατριδα μας,μετα απο συσταση της φιλεναδας της της Slava.
ειμαστε καλα παιδια εδω της ειπε. ε κατι θα ξερει!


ακριβεις οι φωτογραφιες και τα σωματικα χαρακτηριστικα που αναγραφονται στη σελιδα του γραφειου.
την προτιμησα απο αλλα ομορφοτερα κοριτσια,μιας και ηταν νεα παρουσια κι οχι οι χιλιοφορεμενες του γραφειου,που εχουν κανει την Ελλαδα δευτερο σπιτι τους τελευταια.


γλυκια κοπελλα απο κοντα,με λιγο περιεργο στομα,λιγο ντροπαλη,μαζεμενη,αματουρι με οτι αυτο περιλαμβανει.
επικοινωνια λιγο δυσκολη αφου δεν τα πολυμιλαει τα Αγγλικα,αλλα δεν χρειαστηκαμε και μεταφραστη απο τον γκουγκλη.



οπως προειπα ηταν λιγο μαζεμενη και αμηχανη στο φερσιμο της και καταλαβα οτι επρεπε να παιξω μπαλλα εγω πιο πολυ.
η συναντηση λοιπον κυλησε σε αργο ρυθμο με αναγνωριστικα φιλια για αρχη ωσπου να ζεσταθουμε.
το κοριτσι δεν πολυφιλαει,δεν δινει γλωσσοφιλα και θελει δουλεια για να αρχισει να λυνεται.
κατεβηκα χαμηλα να την γλυψω,πραγμα που της αρεσε και αρχισε να ψιλοσυμμετεχει.
χρησιμοποιωντας και τα δακτυλα μου χωρις αντιρρηση απο την ιδια,αρχισα να την περιποιουμαι.
ομορφο,νεανικο και καθαρο το μουνακι της το χαρηκα αρκετα.
εκεινη ζητουσε να μπω μεσα της αμεσως,αλλα εγω συνεχισα να την περιποιουμαι κι αλλο.
μετα απο λιγο ακομα που την "βασανισα" φορεσα κρανος και μπηκα μεσα της ιεραποστολικα.
τα ηχητικα της ηταν αληθοφανη και συμμετειχε ομορφα.
ετσι λοιπον σε χαλαρο ρυθμο εχυσα μεσα της για πρωτη φορα.


μετα το διαλειμμα αρχισαμε παλι το δευτερο γυρο με ψιλοχαμουρεματα.
δεν φιλαει βαθια,δεν ξερω γιατι και υστερα απο λιγο της ζηταω στοματικο.
μετριο το στοματικο της,με πιο πολυ να ασχολειται με το πουτσοκεφαλο και με μονοτονες επαναλαμβανομενες κινησεις.
ασχοληθηκε και με τα μπαλλακια υστερα απο προτροπη μου και εκει τα πηγε καλυτερα.
μολις ημουν ετοιμος τη βαζω στα τεσσερα.
εχει ωραιο κορμι η ατιμη και η θεα στα τεσσερα ηταν πολυ ομορφη.
την πηρα για αρκετη ωρα ετσι και οσο ανεβαζα ρυθμο,τοσο ανεβαζε κι εκεινη τα ηχητικα της και κοπανιοταν πανω μου με δυναμη.
το ζουσε το κοριτσι.
οσο νωθρη -να το πω ετσι- ηταν στα προκαταρκτικα,τοσο διαφορετικη ηταν στο κυριως κομματι.
αλλαζουμε μετα και καθομαι εγω μπροστα μπροστα στο κρεββατι και την βαζω απο μπροστα μου ορθια να ανεβοκατεβαινει στο καβλι μου πιανοντας την απο τα καπουλια.
η ενταση ανεβαινε και πριν χυσω της ζηταω να τελειωσω στο στομα και τοτε μου λεει το επικο
"ειναι η πρωτη μερα μου στη δουλεια και δεν μπορω please".
εκει με ξενερωσε λιγο η αληθεια ειναι.
ετσι λοιπον την ξαναβαζω στα τεσσερα,ορθιος εγω απο πισω της τωρα και εχυσα μεσα της για δευτερη φορα.




με δυο λογια η συναντηση ηταν μετρια.
το κοριτσι δεν το πολυεχει στο παιχνιδι με τα προκαταρκτικα,δεν φιλαει οπως πρεπει να φιλαει,το τσιμπουκι της ηταν κι αυτο μετριο,δεν κανει cim-cif,αλλα αντιθετως στο κυριως σεξ τα δινει ολα.
αματουριστικη συμπεριφορα λοιπον,που θελει πολλη δουλεια για να ξεκλειδωσει και να αποδωσει,πραγμα ομως που δεν ειναι και σιγουρο.
το κοριτσι για μενα λοιπον θελει καποια χιλιομετρα ακομα για στρωσιμο του κινητηρα.
αναρωτιεμαι δεν τις πηδανε στη Ρωσια να μαθουν πεντε πραγματα,τα βασικα?
οσοι λοιπον προτιμουν αματουρια,ιδου η επιλογη σας.
οσοι θελετε εμπειρια,πρωτοβουλιες απο το κοριτσι και επικα πηδηματα,κοιταξτε αλλου.


παμε για αλλα παιχτες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.810
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rocco65, company of heroes tho, ARSAKIAN και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού