Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 6 10
Call-Girls 16377
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα των φωτογραφιών αλλά με αρκετές εκπτώσεις. Θυμίζει Ιρλανδή προς το στρουμπουλό, όχι όμως χοντρή. Ιρλανδή βλάχα, τύπου καθολικιά γραμμένη στο μυστικό IRA. Όσοι γνωρίζουν θα καταλάβουν. Το σκέφτεσαι και για μεταβολή. Δεν είναι άσχημη, αλλά δεν είναι και όμορφη και είναι ειδικών γούστων. Θυμίζει πολύ Drew Barrymore. Από φωτός και video περίμενα κάτι άλλο, οκ για φωτός ξέρω ότι παίζει σύστημα βελτίωσης, στο video ομως, πως γίνεται τέτοια διαφορά? Anyway, το βυζί είναι ένα απλό βυζί, τίποτα το ιδιαίτερο και με τάση για πτώση, ο πισινός είναι οκ, προς μεγάλος, με ίχνη πορτοκαλόφλυδας. Τα αρνητικά σταματούν εδώ και όποιος από την εμφάνιση δεν πτοηθεί, θα αποζημιωθεί big time! H γκόμενα ξέρει και θέλει να γαμιέται πολύ και δυνατά. Εξαιρετικό τσιμπούκι, ξεκινάει και σε γλύφει από τα δάχτυλα του ποδιού και αφού περάσει όπως και από όπου πρέπει (δεν εννοώ από τον κώλο μου, δεν είμαι fan της φάσης γλώσσες στον κώλο μου) καταλήγει σε μαεστρικά deep, μαεστρικά όμως. Καβαλάει απίθανα, ζητάει πόνο και ένταση. Στα 4 εκστασιάζεται και κάνει μαγικό anal. Κρίμα που χάνει σε εμφάνιση και για κάποιους ίσως χάνει αρκετά, γιατί είναι γκόμενα αρωστάκι με τον πούτσο και σε ξεπατώνει. Όσοι την δείτε και είστε 50-50 να κάτσετε, καθήστε και απολαύστε. Αρκετοί όμως πιστεύω θα κάνουν μεταβολή λόγω εμφάνισης. Και εγώ οριακά ήμουν, αλλά τελικά σκέφτομαι και για επανάληψη. Έγινα μπαζογαμιάς μήπως?

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.338
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, THV, andronikos3 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2021
Τα έχουμε ξαναπεί!
«Λυχνίας σβεσθείσης, πάσα γυνή Λαΐς!»
review reaction 1 review reaction 3 HoneyVoskos, olddog, hornyasfuck
13 Δεκεμβρίου, 2021
φαινεται οτι ειναι πουτσομανης
13 Δεκεμβρίου, 2021
https://xiromeropress.gr/%CE%B4%CE%B9%CE%BF%CE%B3%CE%AD%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%BB%CF%85%CF%87%CE%BD%CE%AF%CE%B1%CF%82-%CF%83%CE%B2%CE%B5%CF%83%CE%B8%CE%B5%CE%AF%CF%83%CE%B7%CF%82-%CF%80%CE%AC%CF%83%CE%B1-%CE%B3%CF%85/

gpd
gpd
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3