Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σάββατο μεσημέρι γεμάτος καύλες,ήθελα ένα ρωσικό οπλικό σύστημα να γίνει πόλεμος.Το μυαλό μου πήγε στο glamour από το οποίο δεν έχω πάρει ποτέ και λέω μια καλή ευκαιρία να δοκιμάσω.Εύκολη συνεννόηση με την τηλεφωνήτρια και κλείσιμο του ραντεβού.Φτάνω στο ξενοδοχείο όπου έγινε η απαραίτητη επίδειξη των πιστοποιητικών και βουρ για το δωμάτιο.Χτυπάω και μου ανοίγει την πόρτα η Ζλάτα.Βλέπω ένα νέο φρέσκο κορίτσι Έρωτας χαμογελαστό.Υπήρχε μια δόση αμηχανίας στην αρχή,ήταν εμφανές οτι η κοπέλα είναι λίγο άπειρη σε τέτοιες καταστάσεις.Έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις,την ρώτησα λίγα πράγματα για να χαλαρώσει λίγο και να ανοιχτεί.Το επόμενο βήμα ήταν να αφαιρεθούν τα περιττά ρούχα από πάνω μας.Έγινε προσπάθεια φιλιού,η κοπέλα δεν αντέδρασε αρνητικά,αλλά ήταν λίγο μαγκωμένη.Ξεκινάω να την περιποιούμαι πρώτος,ώστε να ξεμπλοκάρει λίγο.Σιγά-σιγά κατέβηκα στο μουνάκι της και το περιποιηθήκα για αρκετή ώρα,μέχρι που κατάλαβα οτι έχυσε.Μετά από αυτό ήταν δεκτική στα φιλιά και άρχισε να μου τον παίζει ρυθμικά όπου μου είπε: "condom". Φοράω τα εργαλεία της δουλειάς και πιάνω βάρδια.Πρώτη στάση εγώ από πάνω.Την ξεκινάω σιγά στην αρχή και σταδιακά ανεβάζω ρυθμό.Έδινα δυνατές διαδοχικές πουτσιές με χαμηλή ταχύτητα και σε κάθε πουτσιά εβγάζε και μια κραυγή.Λέω εδώ είμαστε.Αρχίζω το σφυροκόπημα και αυτή να φωνάζει.Όσο πιο γρήγορα και δυνατά την πηδούσα τόσο πιο πολύ φώναζε,όταν την πήγαινα πιο σιγά χαμήλωνε τα decibel,και μέτα πάλι φωνές.Αυτό συνεχίστηκε κανα 10λεπτο όπου με το ζόρι κρατιόμουν για να μην χύσω.Της λέω: "come up"
Το καταλαβαίνει και ανεβαίνει πάνω στο άλογο.Αρχίζει μια δυνατή ιππασία με εναλλαγές ρυθμού,όπου κούναγε και τη λεκάνη της κι ήταν όλο καύλα το σκηνικό.Μετά την κατεβάζω,την γλείφω πάλι για 3-4 λεπτά και ανεβαίνω πάλι από πάνω της.Τώρα έχω πάρει καλύτερη θέση από οτι πριν.Καταλαβαίνω ότι αργώ ακόμα να χύσω και δίνω πραγματικά πόνο.Τη γαμούσα όσο πιο γρήγορα και δυνατά μπορούσα(να'ναι καλα η γυμναστικη που κάνω τόσα χρόνια) κι αυτή να έχει αφηνιάσει,να βγάζει κυριολεκτικά κραυγές ηδονής.Αφού λέω θα μας ακούσουν μέχρι κάτω το δρόμο.Να μου λέει:"Fuck me" και να φωνάζει και να μου πιάνει το κεφάλι.Πολύ έντονη φάση,ώσπου κάποια στιγμή πρέπει να τέλειωσε.Εγώ να συνεχίζω για λίγο ακόμα το σφυροκόπημα και αυτή να ανεβάζει πάλι τα decibel,όπου κάπου εκεί ήρθε και το δικό μου τέλος.
Είχαμε πάρει φωτιά.Μου λέει: "are you good?",της λεώ "I am good,are you good?", μου λέει: "I am good,very good sex,very good". Έπειτα βάλαμε λίγο google translate για να συννενοηθούμε πιο εύκολα.Μπήκαμε μπανάκι μαζί,πλυθήκαμε.Λίγο κουβεντούλα μετά(5 λεπτά) και αποχαιρετισμός.
Συμπερασματικά,πέρασα πολύ καλά,η κοπέλα είχε πολύ καλή συμμετοχή.Είναι άπειρη και λίγο μαγκωμένη στην αρχή αυτό είναι η αλήθεια,θέλει λίγο σιγά στην αρχή και λίγο ξεκλείδωμα,δεν παίρνει πρωτοβουλίες,αλλά είναι υπάκουη σε ότι κι αν της πεις.Είναι η πρώτη της φορά στην Ελλάδα.Αν θα την ξανασυναντούσα,θα πω "ναι",αλλά όχι τώρα,ίσως πιο μετά γιατί θα ήθελα να δοκιμάσω και κάποιες άλλες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 11, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
70
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rocco65, Constantinos27, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού