Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Call-Girls 146096
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν δεν είχα διαβάσει τις εμπειρίες μελών εμφανισιακά δεν θα πίστευα ότι είναι πράγματι ψηλή, και αυτό είναι που τραβάει την προσοχή και μάλιστα πολύ. Αλλά φυσικά άλλο να διαβάζεις και άλλο να βλέπεις αυτόν τον μουναρο μπροστά σου. Ωραίο πρόσωπο, πανέμορφα μάτια και σε συνδιασμό με τα μαύρα μαλλιά της έχουμε ένα πολύ καλό σύνολο. Απο τις φωτό την περίμενα πιο μεγάλη 35+ αλλά είναι μικρή δηλαδή στα 30 και αυτό είναι για εμένα στα υπέρ. Για τον χαρακτήρα της θα έλεγα απλά Τρελοκομείο αν και τα Αγγλικά της είναι πολυ φτωχά αυτοσχεδιάζει με τα περισσότερα ρωσικά που δεν καταλαβαίνω τίποτα. Αρχίζει χορεύει, γδύνεται, κουνιέται γυμνή με τις Ζαρτιέρες της. Έχει ωραία σώμα γυμνασμένο, ωραίο δέρμα, στήθη 3αρια που θα ήθελα να είναι πιο γεμάτα πιο σκληρά αλλά με θηλές για πολύ πιπιλισμα. Φιλί άφθονο και στοματικό να με κοιτάει με αυτές τις ματάρες της. Αξίζει να σημειωθεί εδώ για την καθαρότητα της με αντισηπτικά μαντηλάκια και σπρέι. Στο πήδημα δεν έχω να πω πολλά αλλά είναι γεννημένη για πολύ Σκίσιμο μα πολυ σκίσιμο χωρίς έλεος χωρίς μα μου...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.591
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., chaoserevos, TOMCRUISE και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού