Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 36 10
Call-Girls 65488
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
--Λοιπόν μετά από πολύ σκέψη και προβληματισμό ειπα να δοκιμάσω την Ρουσλάνα μιας και οι φωτός της δεν με είχαν εντυπωσιάσει τρελά αλλά ήταν στα κυβικά που ήθελα μιας και οι επιλογές σε πιπίνια έχουν μειωθεί στο ελάχιστο αν και τις νέες αφίξεις τις αξιολόγησα και με το παράπονοΜατάκι, δεν νομίζω να έχει παράπονο ο μητσάρας, έτσι αφού ανταλλάξαμε μηνύματα με την λατρεμένη μου Νικόλ κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο.
--Όταν έφτασα άρχισα να παρφουμαρίζομαι, ξαπλώνοντας στο κρεβάτι άρχισα να ξεφυλλίζω μια προς μια τις εικόνες τις οι οποίες θεωρώ αρκετά πειραγμένες όπως τις έβλεπα, λέω από μέσα μου τώρα η φόλα θα φάω ή θα έχουμε εκπλήξεις. Έτσι εκεί που έχω αράξει και χαλαρώνω πριν μπω για τα καλά στον αγωνιστικό χώρο χτυπάει η πόρτα, με το πού την ανοίγω αντικρίζω ένα ξανθό κορίτσαρος όπου στο πρόσωπο μου θύμιζε γυναίκα από το μακρινό Τέξας ακριβώς των φώτος, ντυμένη με ένα παλτό από πάνω, ρούχα casual και μπότες μαύρες. κατευθείαν χωρίς να με ρωτήσει και με έναν αέρα περνάει μέσα στα ενδότερα του δωματίου την ρωτάω από που μα έρχεσαι από Ρωσία μου απαντάει, τις λέω σίγουρα δεν είναι η πρώτη σου φορά εδώ στην ελλαδίτσα μας, λέγοντας μου όχι ότι συνήθως δουλεύει πάνω στον βορά τις Ελλάδος και τις αρέσει πάρα πολύ ε πως να μην της αρέσει στη πανέμορφη ξελογιάστρα Θεσσαλονίκη μας όλα των ειδών των πουλιών έχει Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα! .
--Στον αγώνα τώρα, μ πανάκι δεν χρειαστηκε αρχίσαμε τα χαμουρευόμαστε με βαθιά γλωσσά φίλα, ξεντύνοντας την φανερώθηκε ένα ωραίο ιδανικό νεανικό σώμα χωρίς καμια χαλάρωση πουθενά, δεν βρήκα ούτε μια ατέλεια πάνω τις πρώτη φορά που οι φωτός αν και μοιάζουν πειραγμένες δεν ήταν, βυζί ωραίο 2 στητό για πολύ πιπίλισμα με αποχρώσεις του ροζ στην γύρω περιοχή της ρόγας άκρα περιποιημένα και βαμμένα με γκλίτερ. Την πετάω στο κρεβάτι αρχίζοντας το γλύψιμο στο κάτω μέρος του σώματος της βάζοντας δάχτυλα αλλά στη πίσω τρυπούλα είπε ένα κοφτό όχι όποτε και ήξερα ότι δεν παίζει ούτε για αστείο άλλα δεν με πείραξε καθόλου, οι πρώτες πλημμύρες δεν άργησαν αλλά το τέμπο της φωνούλα της ήταν καθ' όλη την διάρκεια του αγώνα το ίδιο ούτε χαμηλές ούτε υψηλές νότες ηδονής σαν ήταν εκπαιδευμένη από τον βορά προς τον νότο, στην συνέχεια γύρισα να της δώσω το πολυπόθητο μητσαρα τον έπιασε με τον λάσο της και τον έβαλε όλο μέσα για mouthfuck και πάτο δεν έβλεπε λες και είχε εκπαιδευτή κατάλληλος για αυτό και μόνο αυτ, επίσης το ίδιο σκηνικό παίχτηκε και σε γονατιστή θέση αντικρίζοντας την θειική τεξεκανή κωλαρά τις όπως αναφέρετε και από άλλους συναγωνιστές καυλώνοντας με ακόμα πιο πολύ, κάθομαι καρεκλά το κάνοντας το ταίριασμα και την κωλαρά της στο πρόσωπο μου κολλημένη να πηγαινοέρχεται πάνω κάτω ρυθμικά σαν να καβάλαγε το άλογο της και προσπαθούσε να το δαμάσει, από μέσα μου έλεγα τη θηριοδαμάστρια είναι αυτή την γυρίζω πίσω κολλητό σφυροκοπώντας την με μανία και κάπου εκεί τελείωσε και το πρώτο ματς.
-- Ντου ζ και από τους δυο μας, σύντομη κουβεντούλα λέγοντας μου ότι η δουλειά της είναι αυτή και μόνο αυτή άλλα έχει σπουδάσει μηχανικός υλικών, λέω ωραία για να δούμε την μηχανική του σεξ μιας και το άθλημα το κατέχει για πλάκα, κατευθείαν κατεβαίνω κάτω την αρχίζω σε ένα γλύφω μού νι και εδώ η ηδονή σε μόνιμο τέμπο λέω ρε πούστη μου τι γίνεται τόσο καλή εκπαιδευμένη θηριοδαμάστρια είναι αυτή, ξαφνικά γυρίζει και πάλι με τον λάσο της και εγκλωβίζει τον μητσαρα στην γωνιά κάνοντας τον κάγκελο σκουφί και δω στου το πανηγύρι μόλις είχε αρχίσει αλλά τελειωμό δεν έβλεπα γιατι οι στροφές σε μια φάση είχαν φτάσει στο κόκκινο, χωρίς να δυσανασχετεί αλλά το αντίθετο να το απολαμβάνει αφού έβλεπε ότι δεν μπορώ να τελειώσω τον γύρο ένδοξα τον ξαναπαίρνει στο στόματα τις με πολύ δυνατές στροφές το κεφάλι της πήγαινε με την ταχύτητα του φωτός ούτε εγώ δεν μπορούσα να την δωΧαχαχα!Χαχαχα! σε μια φάση τις λέω άστο δεν πειράζει οπότε και ο δεύτερος γύρος έμεινε μισοτελειωμένος για την επόμενη φορά, τι γυρίζει και μου λέει oh fuck at least i tried τις λέω το είδα μην ανησυχείς τις αφήνω το αντίτιμο χαρούμενος και χορτάτος άνοιξε την πόρτα και εξαφανίστηκε για το μακρινό Τέξας του βορά.
--Λοιπόν φίλοι μου συναθλητές εδώ έχουμε να κάνουμε με ένα εκπαιδευμένο κορίτσαρος σωματικά ακριβώς όπως των φωτός αν και νόμιζα ότι θα αντικρίσω κάτι χειρότερο αλλά διαψεύστηκα ίσως η μεγάλη των φωτογράφων σχολή θεώρησε ότι ήθελε ρετουσάρισμα η κοπέλα, είναι εκπαιδευμένη θηριοδαμάστρια από τον βορά υπηρεσίες σε τέμπο και σίγουρα δεν είναι πετάμενα λεφτά στην μεγάλη σχολή πέρασα μια ώρα έντονου σεξ και απόλαυσης συστήνεται ανεπιφύλακτα σε όσους τους αρέσει να το λάσο και θηριοδαμασμός αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογη σας .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, Constantinos27, TOMCRUISE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού