Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Call-Girls 146096
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδάκι Σάββατο και τηλ στο γραφείο. Στην άλλη μεριά τής γραμμης η μια και μοναδική Αντζη.
Ρωταω τη να παρω και μόλις ακουει οτι δεν εχω παρει ακομα την Ντιβα μου λεει πας καλα στην στέλνω πακετο...
Και οπως ξερετε αν λέει κάτι η Αντζη εσυ απλα ακους.
Φτάνει η κοπέλα και αντικρίζω ενα κοριτσαρο με τα τακουνια 1.90 λεω οπα τι ορθιο χιλιόμετρο ειναι αυτό.
Φιλι στο στόμα κατευθείαν και σπαει ο πάγος στο μπαμ.
Η κοπέλα δεν χρόνο τρίβει μπαινει απευθείας στον αγωνα θα σας βαλει να πλυνετε χερακια ακομα και αν εχετε καινει μπανακι αλλα αυτο οκ καλο ειναι γιατι κοιτάει την προσωπική υγιεινή της λιγο παραπάνω. Και παμε στα του αγωνα ρε όρεξη για σεξ εχετε αν οχι μν την παρετε. Η κοπελα θελει σεξ πολλη ωρα ατελείωτο σεξ να βαρατε μεροδουλι μεροφαι και οχι κανα γουτσου γουτσου σεξ θέλει αγρια πραγματα στοματικο μεχρι τα λαριγγια και τις μπάλες μεσα ολα. Στο σεξ θελει ρυθμους 110% ταχύτητα και αγριαδες δωσε πονο που λεει και ο λαος και στάσεις οσες θες απο ολα δέχεται και δάχτυλα και ολα. Παιδια μια προσοχή οι παντρεμένοι μονο γιατι η κοπελα γρατζουνάει στα σημάδια. Τι άλλο να πω εμενα προσωπικά ειναι σαν να έγινε μια έκρηξη στον κεφαλη μου μετα απο αυρο το ραντεβού.
Στο μονο που μπορεί να δυσκολευτείς ειναι η επικοινωνία γιατί η κοπελα δεν ξέρει πολυ καλα αγγλικα αλλα δουλεύει το τρανσλειτ. Βέβαια δεν θα το χρειαστείς αυτο γιατί η κοπελα δεν χανει και πολυ χρόνο στα το της ομιλίας ιφ γιου νοου γουατ αι μιν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 11, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Cimis cimopoulos
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
3.352
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., Karelis69, chaoserevos και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2021
"Παιδια μια προσοχή οι παντρεμένοι μονο γιατι η κοπελα γρατζουνάει στα σημάδια..."
αχαχα, ρε πουστη μου, αυτο ακριβως, και αναγκάστικα να της ριξω λιγο τις στοφες !!!!
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1