Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Call-Girls 146048
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα σύντεκνοι :)
Outcall χτες σε χοτέλι.
Ωπα ρε παιδιά, τι έγινε εδώ? What the fuck, σαν να έκανα Bungee Jumping στον Ισθμό της Κορίνθου πρώτη φορά. Καλό ήταν μ΄άρεσε. Μπαίνει στο δωμάτιο με 18ποντα…doinggg, gloup !, να κοιτάω στο ταβάνι, και ένα ωραίο μαύρο φόρεμα!!
Οπα Οπα λέω, μισό …βγάλε τα τακούνια και έλα δίπλα μου. Τα βγάζει, έρχεται δίπλα μου, ντάξει συνήλθα στανιαρα, 1.80 εγώ, 1.82-1.83 αυτή. 
Xα Χα της λέω στα ίδια είμαστε, ούτε που φαίνεται. Μουνάρα ψηλή πανέμορφη και πολύ όμορφες με ματάρες, οι photo προσώπου του γραφείου την αδικούν, τη βγάζουν ποιο σκληρη σχεδον άλλο πρόσωπο, πχ 6αρι ενώ είναι 8αρι-9αρι.
Είναι τρεληηηή !! Αρχίσαμε κάτι τρελλά γλωσόφιλα, αρχιζει να μου ρίνχει κατι σκαμπιλια, κατι γρατζουνιές, αν ειχε και χειροπέδες θα με έδενε στο κρεβάτι. Domination mode ON! What the fuck της λέω, οπα καλα είναι αλλα δεν μπορώ να παω σπιτι με γρατσουνιες σε ολο μου το σωμα και στα χειλη προσωπο, ειμαι παντρεμένος…Οποτε της χαμήλωσα τις στροφες.
Μην χαμηλώσετε πολύ τις στροφές σε pure GFE, χάσατε θα την πάρει ο ύπνος !! Πιπαρα , φτυσίματα, δίπλα ο καθρέφτης , τσόντα κανονική. Δαγκώματα δυνατά, μετά πάνω μου riding σφαλιαριτσες, σφαλιαρίτσες και γω, κολο μάγουλα. Μετα στον καναπέ τα ιδια, μετα στα 4..
Τρελλη χαχα καυλα, μετα το ειδα γουσταρε submissive , στροφη 180 μοιρες, όρθιος εγώ αυτή στα 4 να παιρνει πιπάρα να τον φτηνει, ολον μεσα, να σε κοιτα στα μάτια, να κοιτά τους καθρεφτες, αρχισα να τις δινω κατι σκαμπιλια, και στον ποπό της τον κοκκινησα…
Μετά πιπάρα παλί στο κρεβάτι με φτυσιματα καθρεφτες , πάλι οπτιή επαφή, ετρωγα και κανα χαστούκι, μετα ολον μεσα, απορω που δεν της βγηκε πισω από το κεφάλη της..!
Μουνάρα μέ τρέλλαα από Μόσχα. Αγγλικα ελαχιστα αλλα με φωνητικο translator που ειχε στο κινητό της όλα οκ.
Αναλ δεν πήρα. Δυνατό γαμίσι !!! Βρέθηκα εκτός έδρες παιδιά. Εφαγα 2 γκολακια αλλά ισοφάρισα, χαχα…
Αν και μαλλον εφαγα περισσοτερο ξυλο εγω , χαχα.
Kαυλα Diva !
George over&out

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
George_1969
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
4.258
Πόντοι:
11.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., OUROBOROS, chaoserevos και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού