Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 3 10
Call-Girls 5396
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
--Λοιπόν επειδή ο Μητσαρας έχει γίνει ασυγκράτητος Ναι!, ειπα να δοκιμάσω για μια ακόμη φορά μια καινούργια άφιξη την Έλις μιας και οι φωτός μου έκαναν κλικ κατευθείαν με το που την είδα στους αγγέλους, όποτε κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας προς αξιολόγηση στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο Χαχαχα!Χαχαχα!.
--Με το που έφτασα άρχισα να παρφουμαρίζομαι και κατευθείαν στο πόρνο κρεβάτι ξεφυλλίζοντας τις εικόνες τις δείχνοντας μου ένα πιππινι πολύ υποσχόμενο και σίγουρα όχι άβγαλτη,στα ξαφνικά χτυπάει η πόρτα έχοντας φτάσει νωρίτερα από το αναμενόμενο ακόμα καλύτερα, Με το που την ανοίγω αντικρίζω ένα καστανόξανθο κορίτσι με πολύ γλυκό πρόσωπο όπως των φωτογραφιών ντυμένο με μια μαύρη μίνι φούστα, μπλουζάκι, παλτουδάκι από πάνω και μπότες μέχρι το γονάτο. Μέσα στο χαμόγελο, καλοσυνάτη και ευδιάθετη διαβαίνει το κατώφλι του δωματίου βγάζοντας τις μπότες το παλτουδάκι της και τα πράγματα τις στην είσοδο της πόρτας τις λέω κούκλα μου ακούμπατα όλα στο κομοδίνο δεν χρειάζεται να τα αφήσεις και έξω από την πόρτα δεν είμαστε αγενείς εδώ στην Ελλάδα τις περιποιούμαστε τις γυναίκες, ντρεπόταν όποτε τα μάζεψα σαν ένας καθώς πρέπει κύριος και τις τα τακτοποίησα. Μόλις τα άφησα αρχίσαμε να φιλιόμαστε με πάθος δεν τσιγκουνεύονταν όλα με βάθος και γλώσσα, κατευθείαν άρχισα να την γδύνω γιατι ο μητσαρας είχε γίνει κάγκελο δεν κρατιόταν αγρίμι ανήμερο με το που έφυγαν τα περιττά φανερώθηκε ένα σωματάκι ωραίο λεπτό άσπρο σαν το γάλα με υφή βελούδινη με μια ελαφριά διογκωμένη κοιλίτσα λόγω πρόσφατης γέννας διότι υπήρχε μια εμφανής τομή όχι κάτι άσχημο, βυζί 3 τούμπανο σιλικόνη και άκρα περιποιημένα.
--Στον αγώνα τώρα παίχτηκαν δυο και ένα μασάζ σούπερ διότι το κατέχει, στον πρώτο την ρίχνω στο κρεβάτι αρχίζοντας να την φιλάω και να την γλύφω στο μουνάκι της όπου οι αντιδράσεις ήταν καυλωτικές και όχι μιας άβγαλτης, άρχισαν τα πρώτα υγρά να τα γεύομαι στην γλώσσα μου, δάχτυλα με άφησε και μπρος και πίσω διστακτικά όπου στην συνεχεία μπήκαν όλα μέσα χωρίς κανένα δισταγμό, μόλις ανέλαβε τον μητσαρα άρχισε να το περιποιείται σε όλη την περιοχή του μαζί με βαθιές λαρυγγοσκοπήσεις δείχνοντας να το απολαμβάνει στο μέγιστο και εδώ είχαμε πάλι την εξής ατάκα such a big dig τις λέω ευχαριστώ και συνεχίζω ακάθεκτος βάζοντας την γονατιστή να απολαύσω το όμορφο κωλαράκι της και όμορφο προσωπάκι της ρουφώντας τον και γλείφοντας τον σε όλη του την περιοχή λες και έγλυφε το γλειφιτζούρι της με μερικές σπασμωδικές κινήσεις λόγω ανυπέρβλητης καύλας με το που το βλέπω αυτό, σκουφί κάθομαι καρεκλά το την βουτάω από την μέση της και τις τον χώνω όλο μέσα κάνοντας το ταίριασμα και εδώ είχαμε μια μικρή ενόχληση λόγου μεγέθους αλλά το προσπεράσαμε γρήγορα την γυρίζω πίσω κολλητό και κάπου εκεί ήρθε και η λήξη του πρώτου γύρου.
--Ντου ζ και από του δυο μας με σύντομη κουβεντούλα λέγοντας μου ότι είναι μασέρ, με το που το ακούω τις λέω δεν μου ρίχνεις κανένα να έρθω στα ίσια μου και όντως μου έκανε ένα σούπερ εξπρές κάνοντας εμένα να χαλαρώσω και τον μητσαρα κάγκελο από τα βελούδινα χεράκια τις τρίβοντας όλο το κορμί μου, δεν αντέχω γυρνάω την αρπάζω ανάσκελα και αρχίζω το γλύψιμο στο αιδοίο της δηλώνοντας μου ότι είναι τόσο υγρή όσο δεν παίρνει, γυρνάει και πήρε όλο τον μητσαρα λες και δεν είχε κατά ευχαριστηθεί πούτσα στην ζωή της τα δάχτυλα μου ήταν μονίμως και στις δυο τρυπούλες τις μπαινοβγαίνοντας ακούγοντας την να ηδονίζεται με ωραίες φωνούλες δεν αντέχω άλλο σκουφί και πηδηχτήκαμε σαν τα κατσίκιαΓιούπιιι!Γιούπιιι! ρίχνοντας όλα τα παιδάκια μου στα βυζό μπάλα, ντουζάκι πάλι με χαμόγελο και οι δυο στα χείλη αφού ευχαριστηθήκαμε γαμήσι λες και ήμασταν σαν τα κατσίκια τις αφήνω το αντίτιμο αφού το άξιζε και με το παραπάνω με ρωτάει μπορώ να φύγω τις λέω εννοείτε άνοιξε και έφυγε για άλλο μαντρί Χαχαχα! .
--Λοιπόν μάγκες εδώ έχουμε να κάνουμε με ένα κορίτσι ευγενικό, καλοσυνάτο, πρόσχαρο και ευδιάθετο να σε ευχαριστήσει με ότι μπορεί να σου προσφέρει ακόμα και ένα μασάζ υψηλών προδιαγραφών από επαγγελματία του είδους θα κάνει ότι της ζητήσεις είναι όμορφη στο πρόσωπο, το σώμα είναι λεπτό απαλό σαν βελούδο όπως και τα χεράκια της λίγο τα χαλάει η εμφανής κοιλίτσα όχι λόγω πάχους άλλα όπως ειπα είναι μανούλα και μάλλον πρόσφατη αλλά έμενα δεν με χάλασε πέρασα όμορφα και χάρηκα γαμήσι συστήνεται ανεπιφύλακτα σε όλους όσους θέλουν καλές υπηρεσίες και ένα μασάζ για να χαλαρώσουν από την δουλίτσα αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογη σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 10, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, GALLAS, redb και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού