Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ωτάω για roza φουλ, ρωτάω για elis φουλ, στην τρίτη επιλογή έπεσα μέσα.
έφτασε το κορίτσι μας στην ώρα του, στα μαύρα ντυμένη, ήρθε ο χάρος να με πάρει.
ψηλή κοπέλα πάνω στα μποτάκια της, μπορεί να είναι 1,70-1,75 , ότι βλέπετε στις φωτό θα έρθει, όμορφο καλό προσωπάκι, μελαχρινή, περιποιημένη-ελαφρά βαμμένη. κορμάκι καλό έδειχνε μες τα ρούχα.
πέρασε εντός , χαιρετηθήκαμε της πρόσφερα ποτάκι, ζήτησε ουισκάκι και κόλα.
Αγγλικά μια χαρά , εκεί μου είπε πως παίζει μουσική κτλ.
πέρασε για φρεσκάρισμα και επέστρεψε με την πετσετούλα .
Αρχίσαμε με διστακτικά φιλάκι, βελτιώθηκε γρήγορα με την γλώσσα να παίρνει μπρος.
Καλό φυσικό κορμί, στηθάκια με ενεργή ρόγα, κωλαράκι καλό και αυτό, δεν είναι και μοντελάρα αλλά καλό κορμί και καθαρό από πλαστικά και μπογιές.
περάσαμε δωμάτιο και με ξάπλωσε για πιπούλα, αματούρικη την λες αλλά το προσπαθεί, ασχολήθηκα και με το μουνάκι της μόνο με γλώσσα , βγάζει πολλά υγρά στο άψε σβήσε η νεαρά.
μπαλονάκι και ιεραποστολικά μπήκα στο μουνάκι της για αρχή, βάλαμε και τζελάκι, πολύ καλή αίσθηση, στενούλη είναι ακόμη , ζορίζεται στα βαθειά μπασίματα και στα γρήγορα. Θέλει απαλά , αγαπησιάρικα . Τελικά δεν αλλάξαμε στάση εκεί μείναμε και εκεί τελείωσα.
Ντουζάκι, σιγαρέτο και ντουγρού για δεύτερο ημίχρονο με αρχική περιποίηση και υγροποίηση - λίπανση του αιδοίου της, πιπούλα και την έβαλα να κάτσει πάνω μου, εκεί ήταν που ζορίστηκε αλλά τον πήρε όλον μέσα σιγά σιγά και προσαρμόστηκε και στα βαθιά αλλά και στα γρήγορα μπασίματα. . Έδειξε να τελείωσε η νεαρά , έτσι μου έδειξε από τις εκφράσεις της. Τελείωσα και γω ντουζάκι χρήματα και καληνύχτα μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, OUROBOROS, THV και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2021
She is skinny?
10 Δεκεμβρίου, 2021
oxi
gpd
gpd
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2