Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν ξέρω τι γίνεται τελευταία με τις καρτέλες των κοριτσιών άλλες δεν εμφανίζονται άλλες δεν έχουν κριτικές και βγαίνουν μετά!Κάτι μου θυμιζε αυτή αλλά δεν έβγαινε η καρτέλα της στέλνω στο γραφείο μου λένε χθες ξεκίνησε δεν ξέρουμε ακόμα(φάουλ γιατί ήξεραν ότι έχει ξαναρθει).
Μου άρεσαν οι φωτο την βρήκα διαθέσιμη έρχεται βλέπω μια κοπέλα που το πρόσωπο ήταν πιο "επαρχιακό" σπασμένο και κοριτσίστικο όχι το πρόστυχο λαμπερό γυναικειο των φωτό.Σε θυμάμαι μου λέει έχουμε ξαναβρεθεί δεν νομίζω της λέω.Και ενώ με θυμόταν αμέσως μου ζητάει λεφτά μπροστά γιατί δεν με ήξερε ενώ με θυμόταν είπε πρίν!Δεν φταίω εγώ λέει εντολή του γραφείου.
Με ξέρουν χρόνια στο γραφείο της λέω όχι αυτή εκεί τα λεφτά.Αντι να την στείλω της τα δίνω και πάει στο μπάνιο ενω την τσεκαρω παράλληλα αν δινει γλωσσόφιλα.Μου δίνει ok της λεω και την στελνω για μπάνιο.Στελνω στο γραφείο όσο ήταν στο ντουζ δεν ξέρει λένε η κοπέλα δεν κατάλαβε.
Στα του σεξ πίπα με λίγο δοντι κανει και deep αμα της κρατησεις λιγο το κεφαλι γλύφει μπάλες μετα απο προτροπή φιλιά με γλώσσα μόνο όσο τα επεδιωκα.Δαχτυλα δεν δοκίμασα γαργαλιεται λίγο στο γλύψιμο.Αντεχει pse σκαμπίλια στον κώλο και πιάσιμο απτό κοτσιδι.Στο σεξ δεν είπε όχι πουθενά με εγλυψε και στον λαιμο στο τέλος.
Δεν είχαμε γκρίνιες για τον χρόνο στο ημίχρονο όταν βγήκα απτό ντουζ χόρευε με την μουσική μου αντί να παίζει οπως άλλες στο κινητό.Ειχα ζητήσει σετ εσώρουχα δεν τα έφερε δηλώνει μοσχοβίτισα ενω λενε συμπαικτες οτι ειναι ουκρανη,Στα του σοσιαλ εχει κάνει 2 δόσεις Pfizer και της αρέσει οτι έχει να κάνει με νερό όπως τζακούζι πισίνα.Δεν κλέβει στα μπάνια κανει γρηγορα και τελικα σημερα διαπίστωνω όταν βλέπω την καρτέλα της στις νέες αφίξεις και διαβαζω κριτική μου το 2019 σκεπτόμενος πως τελικά την είχα δει χωρίς να ενθουσιαστω όπως και τώρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2021
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, Constantinos27, kwstasxat και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού