Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 244 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχοντας δει κάποιες φωτο της κοπέλας στη νήμα της, ήθελα να την παρω εδω και αρκετο καιρο.
Αυτή η στιγμή ήρθε σήμερα , μετα απο πολύμηνη αποχή απο το άθλημα.
Στο ξενοδοχείο έφτασα πρώτος , μολις ημουν ετοιμος ακουω να χτυπαει η πορτα..τακτακ....Ανοίγω και
ηταν η Αννα, με ωραίο ντύσιμο και τα γαλαζοπρασινα ματια της να με κοιτουν στα ματια. Αφου με καλημερισε
επεσαν και τα πρωτα φιλιά, σταυρωτά , για να ξεκινησει η γνωριμια μας.
Αρχισαμε την κουβεντούλα και ταυτοχρονα αρχισε να βγαζει τα ρουχα της...το καλυτερο το αφησε για το τελος ,
οπως καταλαβαινεται στο τελος εβγαλε την μπλουσα με το σουτιεν...μ επεσε το σαγονι, βυζαρες 3,5 νουμερο..σωμα
φυσιολογικο, ουτε κοιλιές -μπυροκοιλιες π καποιος ειχε πει..λεπτουλα ειναι , με σφιχτο κωλαρακι...στην κοιλια το μόνο
που μπορει να παρατηρήσει κανεις είναι η κατακράτηση υγρων..ουτε κοιλιες εχει , ουτε κρεμεται τπτ.
Αρχικα μπηκε στο μπανιο να πλυθει με δικα της σαπουνια που φερνει, αφου ειχε βουρτσισει τα δοντια της.
Μετα κατευθειαν στο κρεβατι, φιλια δινει ασταματητα και με γλωσσα, οχι τοσο βαθεια καποιες φορες....Πιπα εξαιρετικη
και deepthroat, το σαλιο ετρεχε ποταμι, μετα την εφερα απο πανω μου να μπορω να γλυφω τις βυζαρες της και αφου το θερμομετρο
ειχε φτασει στα υψη , περασμα σκουφου και αρχιζουμε ιεραποστολικα. Εκεινη την στιγμη ημουν τοσο φτιαγμενος που δεν αλλαξα σταση,
εβλεπα τις βυζαρες να κουνιουνται μεχρι να τελειωσω. Καπως ετσι περασε ο πρωτος γυρος. Ντουζακι και οι δυο
και ξανα στην μαζη. Φιλια ασταματητα , πιπα μεχρι τερμα και υγρη και παλι φιλια..περασμα σκουφου , λιγο
ιεραποστολικα και μετα ανεβηκε απο πανω. Μικρη πρεπει να εκανε ιππασια , δεν εξηγειται αλλιώς. Ιππεύει ασταμάτητα.
Στην αρχη σε χαλαρο τεμπο και μετα βαράει κοφτες , με τα φιλια και τα δαγκώματα να πεφτουν βροχή. Και στο τελος
η τρομερη πιπα της. Εν κατακλειδι , ειναι μια vfm επιλογη και οσους γουσταρουν λεπτες-φυσιολογικες κοπελες με βυζαρες,
η συμπεριφορα της ηταν εξαιρετικη, με διαθεση και χιουμορ..κανει τα παντα να σε ευχαριστήσει. Το συστημα δεν μου επιτρεπει
να βαλω πανω απο 7 για αυτο και ολα ειναι 7αρια, οταν μ επιτρεψει το συστημα βαθμολογια εως το 10 και εχει περασει ευλογο χρονικο
διαστημα απο το σημερινο ραντεβου και εχω ξαναβρεθει με την κοπελα , θα μπουν και οι βαθμολογιες που της αρμοζουν

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
giorgos2226
Μέγας
Εγγραφή:
9 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
2.406
Πόντοι:
4.577
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 Elganador, koumanidas, anthotypos και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού