Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχω σταμπαρει πολλα κορίτσια από το εν λόγω γραφείο και ένα ένα προσπαθώ να τα γευτώ.
Ένα από αυτά η Αλέξα. Ας μην κουραζω όμως.
Προφανως αφαιρεστε λαμψη και αψεγαδιαστα πραγματα των φωτο.
Πρόσωπο για τα γουστα μου πολύ γοητευτικό με πολύ ωραια μάτια και εκφραστικοτητα.
Σώμα αδυνατο μεν με ωραιο δερμα όχι κατι το ιδιαιτερο δε με λιγη χαλαροτητα αλλα πολύ αντοχη και ελαστικότητα…
Μολις μπηκα στο χώρο της όλα πολύ τακτοποιημενα, καλτσες ωραιες μαυρες και χαμογελο φουλ.Ειχε ετοιμες παντοφλες πετσετα προτεινε κερασμα χυμο η νερο και με χαδια και ωραιο τροπο με εστειλε για μπανιο. Με σκουπισε βγαινοντας της λεω very tired, με ξαπλωσε και μου λεει αγγλικα little, ριλαξ να σε κανω καλα .
Φιλι εντονο, πιπα καλη όχι βαθυ αλλα τιμια προσπαθεια σε όλα. Μουνι υπεροχο στενο που μολις καυλωσε εκανε σπασμους σφιξιματα. Με καυλωσε πολύ και την πηγα τρενο.καναμε 3 λεπτα διαλλειμα γιατι ετρεμε και γιναμε μουσκεμα πηγε ξαναπλυθηκε και γυρισε για τον τελικο γυρο.Εγω δεν ειχα τελειωσει και πραγματικα δοκιμασα πολλα για να δω ποσο θα αντεξει. Αδιαμαρτυρητα λοιπον αντεξε, εχυσε εσφιξε ποδια μουνι τα παντα. Εναλλαγες λοιπον αρκετες με τελος ψαλιδι από πανω, όταν τελειωσα στο λαστιχο μεσα της εσφιξε μουνι καργα, με πηρε αγκαλια με ποδια χερια και με σκουπιζε με τοση καυλα. Υπεροχη γυναικα. Δοτικη ευγενικη,περιποιητικη και πολύ καλο παιδι. Επισης μεσω γουγλη δηλωσε ηχογραφοντας ποσο ωραια κουμπωσε το τετοιο της με το δικο μου και γενικα ποσο πολύ της αρεσε και αυτή τη φορα νομιζω δεν με παραμυθιαζε η εκδιδομενη. Ειπαμε κι αλλα μακαρι να μπορουσα να την ξαναδω συντομα αλλα εχουν ερθει τοσα μωρα που δεν βγαινει ευκολα το προγραμμα. Κερασε γλυκα στο φευγα και με εξέπληξε! Από θεμα συμπεριφορας λοιπον για μενα ηταν απτις πολύ καλες περιπτωσεις που κερδιζει οποια άλλη αδυναμια.
Με μια λέξη Γυναίκα όπως εγω τη θελω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 07, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
protaris2018
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.576
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, company of heroes tho, Constantinos27 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού