Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 31 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Κατερίνα την έχω συναντήσει 3 φορές σε ξενοδοχείο.
Εμφανισιακά είναι μια 35αρα με ωραία βυζιά ο ορισμός του σέξι μιλφ (φέρνει κάπως σε Πέγκυ Ζήνα) δεν είναι καμία κουκλάρα αλλά σίγουρα αρκετά άνω του τι παίζει γενικά στην αγορά της πόλης. Από χαρακτήρα μιλάει πολυυυυ και κάποιες φορές ίσως γίνεται λίγο κουραστική. Από υπηρεσίες είναι σούπερ δεν λέει όχι σε τίποτα και γενικά γουστάρει το σεξ σαν να πάει αυτή μαζί σου και όχι εσύε αυτήν. Στα + το ότι τα ραντεβού της είναι 1.30 ώρα και όχι 1 και ότι γενικά δεν κοιτά καθόλου το ρολόι. Στα αρνητικά η πολύ δύσκολη συνενόηση μόνο με email και όχι με τηλέφωνο και το γεγονός ότι δεν έχει χώρο άρα +έξοδα ξενοδοχείου. Αν είχε χώρο θα έκανα και άλλα ραντεβού μαζί της τώρα κάθε συνάντηση ξεκινά από τα 130€ πάντως κατά την γνώμη μου αποτελεί μια τίμια επιλογή. (Έχω πάει σε 5-6 ανεξάρτητες CG από sites και ήταν η καλύτερη) (να σημειωθεί ότι δεν έχω συνεβρεθει ποτέ με κάποιο από τα "ακριβά" cg των 150-300/ώρα για να έχω να συγκρίνω. (Επίσης δεν έχω το νεο mail της οπότε δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω, μην στέλνετε τζάμπα inbox)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
greggreg24
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
1.059
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alfa15966, gomenakiasssexy27 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2021
Τροπος επικοινωνιας??
07 Δεκεμβρίου, 2021
Έχουμε κάνα στοιχείο επικοινωνίας η καμία αγγελία?
07 Ιανουαρίου, 2022
τηλέφωνό της?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3