Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα χαρακτηρίσει το περασμένο καλοκαίρι την Πάολα από magic, ως την βασίλισσα του rimming. Όμως λογάριαζα χωρίς τον ξενοδόχο, αφού δεν είχα συναντήσει την αυτοκράτειρα Μαρίνα...Χεχε!ΚαπέλοΝαι!Προσκύνημα
Η κοπέλα έχει μοναδικό ταλέντο στο γλύψιμο και την περιποίηση της αντρικής κωλοτρυπίδας, που παρόμοια δεν έχω ξανασυναντήσει. Με έστησε στα 4 και για μισή ώρα λύσσαξε να γλύφει και να περιποιείται τον κώλο μου, τα αρχίδια μου και την πούτσα μου. Μούγκριζε και είχε εκστασιαστεί σαν την γαμούσα. Όχι απλά της αρέσει να γλύφει κώλους, νομίζω είναι το αγαπημένο της. Μοναδική, άνευ προηγουμένου και ανεπανάληπτη εμπειρία...Γιούπιιι!ΠροσκύνημαΈρωταςΚαπέλοΝαι!
Κατά τα άλλα η συνάντηση κανονίστηκε εύκολα με το γραφείο, που ευχαριστώ διότι τους ζήτησα έξτρα μισάωρο τελευταία στιγμή και το κανόνισαν άμεσα...Καπέλο
Εμφανισιακά η κοπέλα είναι τούμπανο. Γύρω στα 30, περίπου 1.80μ. Κωλάρα και βυζάρες έχουν δεχθεί επέμβαση που έχει ταιριάξει αρμονικά με το υπόλοιπο σώμα.
Τα αγγλικά της ήταν το μοναδικό μελανό σημείο στη συνάντηση, αλλά το παλεύει. Αν σκοπεύει να συνεχίσει τα city tours καλό θα ήταν να τα βελτιώσει.
Λίγο μετρημένη στην αρχή μέχρι να συνεννοηθούμε και να καταλάβει τι θέλω.
Πολύ καλό βαθύ τσιμπούκι, ρούφαγε όλο τον πούτσο χωρίς να με γδέρνει με τα δόντια της.
Στο γαμήσι άντεχε σφυροκόπημα στα 4 και ήταν κάβλα στο ιεραποστολικό με τα μακριά πόδια της στον αέρα, να με κοιτάζει και να παίζει με την κλειτορίδα της και τις βυζάρες της...Ναι!
Όσοι αναζητούν γλυφοκώλι, επιβάλλεται να την συναντήσουν...!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 30, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
240€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
121
Likes:
5.731
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 6 Diblasi, OUROBOROS, delipas και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Δεκεμβρίου, 2021
φιλε ξερεις ποσες φορες εχω πει δεν θα βρω καλυτερο και διαψευδομαι;
ουκ ολιγες
τσοντα η μια
τσονταρα η αλλη
τσοντα στο τετραγωνο η τριτη
ξεμεινα απο τιτλουςΧεχε!
G
geroksouras
review reaction 1 review reaction 3 ftshslv, hornyasfuck, mimis69
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1