Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 37 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντησα την Melison μετά από σύσταση του γραφείου ότι η κοπέλα προσφέρει το φάσμα υπηρεσιών που αναζητώ.
Έφθασε στην ώρα της, casual-sexy ντυμένη. Εμφανιασιακά είναι όπως βλέπετε στις φώτος. Θεωρώ ότι οι πολλές παρεμβάσεις στο πρόσωπο την δείχνουν μεγαλύτερη και αρκετά πλαστική. Ηλικιακά μου φάνηκε ~25.
Η επικοινωνία αποδεκτή, με τη χρήση βασικών αγγλικών.
Σωματικά είναι τούμπανο...! Διαθέτει στενό μουνάκι με όμορφη κλειτορίδα, του οποίου αν φερθείς προσεκτικά υγραίνεται και ανοίγει.
Καλή πίπα με πολύ σάλιο που έσταζε, συνεχείς προσπάθειες για dt, μου έκανε μούσκεμα πούτσα και αρχίδια...Ναι!
Πολύ καλό γλυφοκώλι που ειδικά στο 2ο γύρο έπιασε σχεδόν άριστα επίπεδα...Γιούπιιι!Ναι!
Στο σεξ ξεκίνησε διστακτικά και φοβισμένα, λόγω μεγέθους. Όμως με το που άνοιξε, άντεξε δυνατές πουτσιές ειδικά στο 2ο γύρο.
Τοπ της συνάντησης στα 4 με εκπληκτική θέα, γραπώνοντας τα θεσπέσια κωλομέρια της και σπρώχνοντας με δύναμη...Ναι!
Μοναδικό φάουλ ότι έβαζε φρένο και δεν αφηνόταν, προφανώς για επαγγελματικούς λόγους, διότι μετά θα ήταν εξαντλημένη για τα επόμενα ραντεβού.
Τελείωμα στο στόμα στον 1ο γύρο και στο σώμα στο 2ο γύρο.
Έιναι άνω του μέσου όρου των citytouristrion, τόσο εμφανισιακά όσο και σε απόδοση. Όμως δεν είναι σε υψηλά επίπεδα pse, επειδή κινείται σε αρκετά επαγγελματικά επίπεδα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 28, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
260€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
121
Likes:
5.747
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, TOMCRUISE, elpotero και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2021
Και εγώ είχα αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα.. Αλλά τι να κάνουμε, να τον κόψουμε?? Χεχε!Χεχε!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1