Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 92 10
Call-Girls 215782
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γυρνώντας σπίτι σκέφτηκα να ξαναπάρω την Καίτη να μου κανονίσει νέα συνάντηση με τη Lorena αλλά δεν είχα χρόνο...

Την είχα στόχο από τα προηγούμενα τουρ της αλλά οι ανώτερες δυνάμεις δεν μου έδιναν το πάσο. Όσο την έχανα τόσο την ποθούσα.
Ανεξήγητα γιατί... Είχα φανταστεί ένα τέλειο σεξ μαζί της αλλά δεν υπήρχε η ευκαιρία..

Μόλις την αντίκρυσα, με έκανε να φορέσω το καλό μου χαμόγελο και διαπίστωσα ότι αυτή η γυναίκα θα μου μείνει αξέχαστη.
Αυτό έγινε!

Δεν υπήρχε πάγος για σπάσιμο. Παρά μόνο η αγκαλιά και το κρεβάτι μας!

Πρώτη φορά και ήταν όλα τέλεια! Η γυναίκα όπως την θέλω! ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!

Όμορφη, περιποιημένη, πεντακάθαρη, έξυπνη, γατούλα αλλά και τίγρης.

Ένιωσα ότι της έκανα ότι ακριβώς ήθελε και κείνη μου έκανε απολύτως όσα και όπως ήθελα.

Δεν με χάλασε που δεν ήθελε τελείωμα στο στόμα (φυσικά δεν της το ζήτησα αφού δεν υπήρχε στο menu του καταλόγου).

Ωστόσο έχω να θυμηθώ τόσο έντονο χύσιμο από τα 25 μου!

Την ήθελα, μάλλον με έκανε να τη θέλω σαν τρελός! Μου έκανε την καλύτερη πίπα, χωρίς καθοδήγηση. Με αίσθηση που δεν ήθελα να τελειώσει κι ας κόντευα να τελειώσω εγώ!

Όλες μας οι στάσεις είχαν αισθησιασμό, ένταση και φουλ ερωτισμό. Ζοριζόταν κάποιες φορές αλλά με έσπρωχνε βαθιά μέσα της, ενώ οι γλώσσες μας είχαν μπλεχτεί.

Είχαμε την απόλυτη χημεία στα πάντα. Μου άρεσαν όλα της τα στησίματα που είχαν αυτή την κάβλα χωρίς τις υπερβολές και τα πορνοπρότυπα που πολλές αντιγράφουν με λάθος τρόπο.

Μου πρόσφερε την ικανοποίησή της, μέσω έντονων σπασμών, ενώ το αποκορύφωμα ήταν η εικόνα που μου χάρισε, ενώ ήμουν καρφωμένος πίσω της με το υπέροχο κωλαράκι της μπροστά μου, να γυρνάει και να με κοιτάει με τα υπέροχά της μάτια!

Είναι κάποιες στιγμές που καταλαβαίνεις ότι η γυναίκα που έχεις δίπλα σου είναι φτιαγμένη για σένα!

Συγχωρέστε με για την υπερβολή που κάποιοι αντιλαμβάνεστε. Δεν μπορώ να εκφραστώ αλλιώς για τη γυναίκα αυτή.

Έγινε το απόλυτο για μένα σε αρμονία, χημεία, επικοινωνία, πάθος, ερωτισμό.... Από το πρώτο λεπτό!

Πολύ περισσότερο από όσο τη φανταζόμουν και την ήθελα.

Και όχι μόνο η εμπειρία και το ταπεραμέντο της...

Το χιούμορ κι η θετική της αύρα συνδυαστικά με το free style της με κράτησαν κολλημένο πάνω της.

Ρούφηξα το κάθε δευτερόλεπτο μαζί της.

Έχω περάσει με αρκετά κορίτσια πάρα πολύ καλά αλλά εδώ έχουμε μια εντελώς ξεχωριστή περίπτωση.

Νομίζω ότι δέσαμε από την πρώτη στιγμή και δεν χρειάστηκε χρόνος για να διαβάσουμε ο ένας τον άλλο.

Είχα το προαίσθημα αλλά η Lorena το απογείωσε..

Μου λείπει ήδη πολύ και μετράω το χρόνο να την ξαναδώ.

Μια ευχή για όλους... Να βρείτε σύντομα τη Lorena σας!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.262
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, doc_lin, TOMCRUISE και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού