Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Call-Girls 16371
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο συναντηση με αλλη μινιόν κοπελα που δεν αντεξε λογω σωματοτυπου δευτερο γυρο, εψαχνα κατι καλο και με κώλο αν δινοταν η επιλογη αυτη
Τηλεφωνημα στο γραφειο και καποιες που ηθελα ηταν κλεισμενες οποτε μου προταθηκε η Αννα οπου ειχε και κωλο στο μενου

Η κοπελα εχει καποια διαφορά προς το καλυτερο σε σχεση με τις φωτο κατα την προσωπικη μου αποψη
Το προσωπο δεν θα το κανω τοσο αγριο ή στεγνο, ουτε και το σωμα οπως στις φωτο
Υψος κατι ποντους πιο κατω και ωραιο κορμι. Το κωλαρακι δεν ειναι τοσο μικρο και το βυζακι πρεπει να εχει κανει solarium και ειναι λεμονακι
Αγγλικα τα βασικα, ακρη βρηκαμε και φυσικα δεν εχω κανενα θεμα να ακουω Ρωσικα κατα τη διαρκεια του αγωνα.... ισα-ισα
Ηλικιακα την κανω και για 26, την κανω και για 28
Μουνακι πολυ ωραιο με μικρα χειλη και στενο αλλα που ανοιγει ενα τικ οταν καβλωνει
Κωλαρακι δουλεμενο, εχει κανει προπονηση μου ειπε και της αρεσει

Παμε και στον αγωνα

Φιλια εδινε αλλά πεταχτα στην αρχη, οταν ανοιχτηκε πηρα και με γλωσσα
Πιπα καλη αλλα deepthroat δεν εχει αν και το προσπαθει
Δαχτυλα υποθετω δεν δεχεται αλλα σε προσπαθεια που εκανα, μου επιασε το δαχτυλο να δει αν εχω νυχια και με αφησε, στενη παντως οπως ειπα ειναι, μισο δαχτυλο εβαλα
Στο 69 μουσκεψε και μου πεταει .... "αναλ?" Ωπα λεω δεν θελεις μουνακι... αναλ αναλ οτι πει το κοριτσι :)
Ανεβαινει σε σταση cow βαζει λιγο τζελακι και τον βαζει στο κωλαρακι της
Ξερει να κουνιεται και πιστευω της αρεσει περισσοτερο απο πισω παρα απο μπροστα :)
Αλλαξαμε 2-3 στασεις σε κωλο και καταληξαμε στα 4 παλι σε κωλο.... εκει ναι εδωσα λιγο "πονο" ειχε φτιαχτει κι εκεινη, πεταγε κατι Ρωσικα και ετριβε το μουνακι της ... εχυσε και σε καποιο σημειο μετα το τελειωμα της ζοριστηκε γιατι ειχαμε ξεφυγει σε ταχυτητα και μου λεει "μουνακι"
Μουνακι ηθελα για να εχω και μια πιο ολοκληρωμενη αποψη, ομορφη αισθηση, στενη και αντεχε σε ρυθμους, γενικα πιστευω ταιριαξαμε
Αλλα τελειωμα ηθελα μεσα στο κωλαρακι της, της τα εδωσα με εμενα απο πανω, ενω και αυτη, οπως αλλες, γνωριζει πως να κουναει κυκλικα το κωλαρακι της για να στον ξεζουμισει :)
Με κερασε ενα τσιγαρο, ηταν πιο χαλαρη και ειπαμε περιεργως και 2 κουβεντες, περασαμε ομορφα και οι δυο

Παρατηρησεις

Το οτι δεν γνωριζει καλα αγγλικα ειναι ενα θεμα, ισως εκει κολλαει γιατι μερικες φορες δεν μπορει να εκφρασει αυτα που θελει, αλλα πιστευω οτι αν σε παει ολα κυλανε μελι γαλα και μιλανε τα κορμια
Απο τα λιγα κωλο-γαμησια που ανεβασα αρκετα στροφες αν και ο σωματοτυπος της δεν σε προιδεαζει για κατι τετοιο
Περασα πολυ καλα και εννοειται ειμαι επηρεασμενος απο την αποδοση της ..... απο πισω, το αν θα αντεξει σε αυτους τους ρυθμους ειναι φυσικα δικο της θεμα
Μου θυμησε παντως την αλλη Αννα που ειχα παρει απο το γραφειο, μελαχρινη μεν και με εντελως αλλο σωματοτυπο, αλλα με την ιδια λατρεια για κωλο :)

Tested..... "Ανάλ υψηλών ταχυτήτων :)" Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, TOMCRUISE, ολεσγιατοπουτσο και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού