Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Call-Girls 106677
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ημερομηνία συνάντησης ενδεικτική... ένα-δύο τουρ πριν.
Συνάντηση σε ξενοδοχείο βόρειο-ανατολικού τομέα.

Για άλλη πήγαινα και λόγω αδιαθεσίας όπου το γραφείο ενημέρωσε 1 ώρα πριν... και κατόπιν συζητήσεως με το κέντρο επιχειρήσεων... μου πρότειναν τη Λίλια. Τα λόγια της τηλεφωνήτριας ήταν.... είναι απίστευτη, πανέμορφη... με καταπληκτικές υπηρεσίες και θα περάσεις τέλεια... εμπιστέψου με και δεν θα το μετανιώσεις. Τέλος πάντων, δίνω τη συγκατάθεση μου και προχωράμε. Λόγω πολλών φολών από άλλα γραφεία πήγαινα με διάθεση απλά να μην είναι σκατά το ραντεβού. Ξενοδοχείο, ετοιμάζομαι.. άργησε 25 λεπτά λόγω κίνησης και δεν με ενημέρωσαν... στα +15 τους πήρα και μου είπαν σε 5 θα είναι εκεί....συμπεριφορά γραφείου αρκετά κακή για μένα(έχει τύχει δύο φορές ως τώρα κάτι αντίστοιχο στις αρχές όμως). Η κοπέλα έδωσε άλλη δικαιολογία και δεχτή οπότε δεν το έκανα θέμα.

Χτυπάει η πόρτα και μπαίνει με ένα τουπέ... μία διάθεση... είμαι μία και μοναδική και σας έχω όλους... ΑΝΕΤΗ... λες και μπαίνει σπίτι της με ένα απίστευτο hi5 όπου ήθελα να πάρω. ΤΕΛΕΙΟ μου φάνηκε... εμφάνιση καλή με δερμάτινο μπουφάν, μπλουζίτσα και οι ρόγες να βγάζουν μάτι, ένα όμορφο παντελόνι και κάτι τακούνια. Σαν σύνολο ήταν όμορφο αλλά δεν έδωσα σημασία πραγματικά. Ακριβέστατες οι φωτογραφίες, γλυκό χαμόγελο και μια προστυχόφατσα με βλέμμα να τσακίζει κόκκαλα. Ελάχιστο σόσιαλ γιατί αγγλικά δεν το έχει, αλλά το προσπαθεί ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ γιατί θέλει να μάθει. ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ. Βλέπει τα λεφτά και δεν λέει τίποτα...μου άρεσε αυτό. Αραδιάζει τα πράγματα της, με πετάει στο κρεβάτι και ξεκινάει μόνη της στριπτίζ.. εγώ απλά ήμουν θεατής. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ πραγματικά... με το που βγάζει το τζάκετ... μου είχε γίνει τέρμα κάγκελο. Ξέρει πως να σε κάνει να καβλώνεις στο άψε σβήσε.. με τις κινήσεις, τη συμπεριφορά της, το βλέμμα της... στα λόγια όμως δεν το έχει... προσπάθησε λίγο αλλά ήταν πολύ προσεκτική καθώς τα αγγλικά ήταν φτωχά. Αφού με άναψε ΤΕΡΜΑ.. και ήμουν πανέτοιμος.. μου λέει πάει για μπάνιο και μην πάω πουθενά... με ένα βλέμμα... σιγά μην φύγεις μαλάκα και έτσι ένιωσα... σαν μαλάκας. Περίμενα αγωνιωδώς την επιστροφή της... σε 3-4 λεπτά είχε βγει με πετσετούλα... την πετάει κάτω και ξεκινάει μόνη της χωρίς να ρωτήσει ή να κάνει κάτι άλλο.. μια πανέμορφη πίπα.... φτυσίματα... DT ...MF... ελάχιστα χεράκι στο κορμό αλλά κυρίως χωρίς χέρια... γλωσσίτσα έπαιζε συνεχώς με τα μπαλάκια μου όσο τον είχε πάρει τέρμα και δεν της φαινόταν καθόλου... είχα εκπλαγεί. Μάτια καρφωμένα πάνω μου περιμένοντας την όποια μου κίνηση ... με απόλυτη ευχαρίστηση. Δάχτυλα μπρος 2 και κάποια στιγμή 3 που απλά δεν μπορούσε να δουλέψει (έλεος, έχω και χοντροδάχτυλα)... δαχτύλιασμα... ξεμούνιασμα..τα ήθελε όλα αλλά και πάλι το βλέμμα πάνω μου. Ανεβαίνει cowgirl και ξεκινάει σε ΓΡΗΓΟΡΟ ΡΥΘΜΟ... της λέω slow...? και μου λέει... why? i wanna go fast... δεν γαμιέται της λέω... go for it... καβάλημα λες και αύριο είναι το τέλος του κόσμου και δεν άντεξα ούτε 10 λεπτά ασταμάτητα.. ΤΕΛΟΣ 1ο... να με κοιτάει πάλι με αυτό το γατίσιο και προστυχέ βλέμμα. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ από μέσα της έλεγε... άντε είσαι έτοιμος? ακόμα...? ΠΩΩ Εμμμμ

Μπάνιο και οι δύο... σόσιαλ του 2λέπτου και ξεκινάει μόνη της πίπα και εγώ να το απολαμβάνω... και η πουτάνα να φέρνει τον κώλο της από τα πόδια μου ... δίπλα στο κεφάλι... εγώ να της το σπρώχνω μακριά και αυτή πάλι... άντε να σε περάσω ένα χέρι... ε λοιπόν κάθεται στα μούτρα μου και να τρίβεται μόνη της... αυτή έκανε περισσότερη δουλειά με το κώλο από μένα... και φυσικά πίπωνε αλύπητα. 15 λέπτο συνεχόμενο με φούλ υγρά αυτή και τέλος εγώ στο στοματάκι της.. χαμογελάει με κοιτάει ΠΑΛΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟ ΑΕΤΙΣΙΟ. Πάει για μπάνιο.. πάω και εγώ... σκεφτόμουν να κάτσω λίγο στο μπάνιο να συνέλθω... γιατί τα είχα βρεί σκούρα. Κάπου εκεί μου φωνάζει... are u ok? finished?... ΩΧ ΛΕΩ. Πρώτη φορά σκέφτηκα να φύγω εγώ από το δωμάτιο... Χαχαχα!

Κρεβάτι άραγμα... σόσιαλ 10 λέπτο... να μου λέει περιέργως πολύ ενδιαφέροντα πράγματα.... δεν το περίμενα... τι κάνει που είναι... ότι έχει σχέση... μου στύνεται στα τέσσερα μόνη της... και νόμιζα ότι ήθελε να τη γαμήσω χωρίς καπότα και κάπου εκεί μου ήρθε κρύος ιδρώτας. Τελικά πετάει το κινητό της στο τριχωτό μου στήθος και μου λέει ... take pic plz...σαν γνήσιος πορνόγερος- πορνοσκηνοθέτης- πορνοτσοντάκιας την έβαλα στη κατάλληλη θέση.. με το διπλό καθρέφτη... την βλέπει και μου λέει...wow, you good...thanks.. την στέλνει σε κάποιον... σκέφτηκα να της πω να τη στείλει και σε μένα... ΤΣΑΜΠΑ ΔΟΥΛΕΙΑ έκανα?... ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ όμως... λέω σταμάτα να θολώνεις. Και κάπου εκεί γυρνάει με βλέμμα... σαν να μου λέει ... θα σε σκίσω... ή σκίσε με... δεν κατάλαβα. Πίπα ξεκινάει.. γλύφει για 10 δεύτερα... κάγκελο και κατευθείαν κρατώντας στο στόμα το προφυλακτικό... την κοίταζα εγώ σαν χάνος...φτύνει το προφυλακτικό στο στήθος και να λέει... i wanna fck me hard...βάζει τα δάχτυλα μου στο μουνί της... μούσκεμα και να ξεκινάει το γαμήσι μόνη της. Εμμμμ

Τρίτος γύρος... ιεραποστολικό, cowgirl, όρθιο, καθιστό, ανάποδα... ούτε εγώ δεν θυμάμαι πόσες στάσεις αλλάξαμε... άγριο σφυροκόπημα ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ.... γάτζωμα νύχια... πλάτη.. κώλο... μπούτια να πηγαίνω πιο γρήγορα και πιο βαθιά.. ΠΩΠΩ λέω που έμπλεξα και είμαι άμαθος και μικρούλης. Εμμμμ Πάμε πάλι στάση ιεραποστολικό και να τυλίγει τα πόδια γύρω μου και να γαμιέται μόνης της... δεν ξέρω πως το έκανε... αλλά το έκανε... βρήκε και ρυθμό μόνης της. Κάπου εκεί ξελαμπικάρω και αρχίζει το πραγματικό ματς... τώρα τι να πω.. θα είναι λίγο... Ξέρει να γαμιέται και το γουστάρει ΤΡΕΛΑ... ΕΓΩ περίσσευα στην εξίσωση .... ήταν αυτή και το πουλί μου. Όλο το δωμάτιο μπουρδέλο.. τυφώνας είχε περάσει... από το κρεβάτι, στην μπαλκονόπορτα(έκλασα μάντρες όταν είδα να ανοίγει τα στόρια, νόμιζα θα βγαίναμε μπαλκόνι).. το κατάλαβε και απλα έκατσε μπροστά και παίζει να την κοίταγε και κανένας απέναντι... δεν ξέρω... δεν ρώτησα...κομοδίνο, τραπέζι, ντουλάπα... μπάνιο.. νιπτήρα... είχαμε ξεσηκώσει όλο το ξενοδοχείο.. πάλι καλά στον 3ο ήμασταν και δεν πρέπει να είχε άλλους συναγωνιστές. Με πετάει στο κρεβάτι και αρχίζει επικό καβάλημα... νομίζω σπάσαμε και το προσκεφάλι μερικώς ή το βγάλαμε από τη θέση του. Χμμμ; Φτάνει η ώρα και με τελειώνει... και δεν σταματάει...πραγματικά....κάποια στιγμή αφού πήρε αυτό που ήθελε ... σταματάει... βγάζει καπότα... ρουφάει για λίγο.. καθαρίζει... βάζει άλλη καπότα και συνεχίζει τον χαβά της... περνάνε 5 λεπτά ... την αλλάζω στα 4.. θέλωντας και μη. Να κοιτάει πως γαμιόμαστε στον καθρέφτη και να ξερογλείφεται.. κάπου εκεί στο 10 λέπτο τελείωσα...

Πέφτω στο κρεβάτι... ΠΤΩΜΑ... ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΣΑ... ΙΔΡΩΜΕΝΟΣ στο φουλ.... η ΛΙΛΙΑ... άνετη... κατευθείαν μπανάκι... και έρχεται και κάθεται στη καρέκλα... και μου λέει η θεά... NO MORE ?... ΠΩΩΩ εκεί σκέφτηκα για παράταση... παίρνω τηλ... δεν είχε χρόνο για παράταση... κοιτάω ώρα... δεν ξέρω πως αλλά είχε περάσει ΜΟΝΟ 1ώρα και 40 λεπτά... τα πόδια μου δεν με κράταγαν.. μου ρούφηξε την ψυχή και το μεδούλι πραγματικά. Δεν ήμουν και ξεκούραστος. ΒΛΕΜΜΑ... θα κάτσεις εκεί στο κρεβάτι ή θα με γαμήσεις... ΠΩΩΩ με τρέλαινε. Σόσιαλ για λίγο και μετά ανεβαίνει πάνω στο κρεβάτι και ντύνεται από πάνω μου... ΤΕΛΕΙΟ... με πάτησε καταλάθος ή μη ... δεν ξέρω... παίρνει την αμοιβή της αντάξια...ανοίγω την πόρτα και απλά χάνεται στη νύχτα εκείνη. Χρειάστηκα κανά μισάωρο να μαζέψω τα συντρίμμια μου και να φύγω. Ακύρωσα τα πάντα μετά και κατευθείαν σπίτι... κρύο ντουζ... και νάνι σκεπτόμενος τι στο καλό είχε συμβεί. Χμμμ;

ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ... από αγαπούληδες εώς PSE ...τώρα ... αγριάδες μερικές δεχόταν αλλά κάποιες τις απέφευγε... σκληρό γαμήσι όμως γούσταρε ΑΠΛΕΤΟ. ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΚΑΙ ΝΑ ΓΑΜΙΕΤΑΙ... ΤΕΛΟΣ... ΔΕΝ πρόκεται να πω τι μου έκανε σε σχέση με hardcore κομμάτια της συναναστροφής... έσβησα τη μισή σχεδόν κριτική στο τέλος...μικρό σεντόνι δλδ... Χαχαχα! ΝΑ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΕΤΕ και δείτε μόνοι σας τι εστί ΛΙΛΙΑ. Μου είπε ότι γούσταρε το όλο θετικό vibe μου, το hi5 και το άπλετο χαμόγελο, είχε και απίστευτη διάθεση για κάποια άλλα γεγονότα και αυτά ΑΠΟΓΕΙΩΣΑΝ τη συνάντηση(κωλόφαρδος). Συγκεκριμένα πράγματα που έγιναν στο δωμάτιο μου είπε ότι δεν τα κάνει ποτέ και απλά της βγήκαν εκείνη τη στιγμή. ΤΕΛΕΙΟ για μένα... μην περιμένετε πρόγραμμα από τη κοπέλα... δεν έχει.. έχει όμως πράγματα που της αρέσει να κάνει και τα προτιμά. ΠΑΡΤΕ ΧΑΡΤΑΚΙ και GO από μένα.
ΤΟΠ5 για μένα λόγω της συμπεριφοράς, υπηρεσιών... δεν έχει τρομερό σώμα, με αρκετά τατού και μερικά είναι ψιλοαχνά...πρόσωπο αξιόλογο και πρόστυχο αλλά με βλέμμα που σκοτώνει.
ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΗ ΞΑΝΑΔΩ.. απλά ως τώρα δεν νομίζω να ήμουν ψυχολογικά έτοιμος.. όμως αυτή τη στιγμή δεν εχω βάλει στο μάτι άλλες κορασίδες εκτός JESSICA, οπότε μπορεί να είναι καλή ευκαιρία. Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 10, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
redb
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
12.510
Πόντοι:
24.331
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, koukoskoukou, Annapurna και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2021
Τσόντα σκέτη φίλε! Ἔσβησες τὴ μισή κριτική, ἔ;!
review reaction 1 redb
26 Νοεμβρίου, 2021
Είναι η κοπέλα... τσόντα σκέτη. Έσβησα αρκετές λεπτομέρειες που μπορεί να επαναλαμβανόντουσαν κατά το δίωρο και κάποια πράγματα που μπορεί να προσβάλουν άτομα εδώ μέσα. Γαμήσου

Όχι ότι με νοιάζει αλλά ξέφυγε η κατάσταση από τα δικά μου όρια.. οπότε ας αφήσουμε μερικά στη φαντασία μας. Χαχαχα!
review reaction 1 hornyasfuck
26 Νοεμβρίου, 2021
Τελικά πετάει το κινητό της στο τριχωτό μου στήθος και μου λέει ... take pic plz.
καλά θέλω την φωτό να την βάλω wallpaper στο κινητό μουΧαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
Και εγώ που την είχα πάρει τα ίδια σκηνικά έπαιξαν η τύπισσα το κάνει από χόμπι από τι μου είχε πει έχει γκόμενο και το ξέρει ότι κάνει αυτήν την δουλειά τώρα πως το δέχεται ο άλλος εμένα πάντως θα με έζωναν τα φίδια.
P
paparovicz
review reaction 3 hornyasfuck, redb
27 Νοεμβρίου, 2021
Χόμπι - γουστάρει το σεξ... Η τύπισσα συνδύασε δουλειά με ευχαρίστηση.
Τι να σε ζώνουν τα φίδια αν ήσουν ο γκόμενος της... τη φωτό την έστειλε στο γκόμενο της και του έγραφε ότι μόλις κάποιος τη ξέσκισε.. ο τυπάς θα έχει τέτοια βίτσια. Εμμμμ

Ας είμαστε σοβαροί... μάλλον νυμφομανής είναι και ένας άντρας για να την ικανοποιήσει δεν είναι αρκετός. Χαχαχα!
review reaction 2 review reaction 3 hornyasfuck, paparovicz
28 Νοεμβρίου, 2021
Μη βαζεις καλες κριτικες σε παρακαλω γιατι και στις κακες κριτικες σου"ψηνομαι" (θα δεις σχολιο μου αλλού) Χαχαχα!
αν και δεν δινει κωλο πρεπει να την παρω
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, redb
28 Νοεμβρίου, 2021
Δεν δίνει κώλο γιατί τον κρατάει για την σχέση της. Του στέλνει και φωτογραφίες να τον ανάβει, μόλις επιστρέψει θαχει μερόνυχτα BDSM μόνο με κώλο ... Χαμόγελο με γλώσσα
review reaction 1 review reaction 2 review reaction 3 CoupleNP, hornyasfuck, paparovicz και 1 ακόμα μέλος
29 Νοεμβρίου, 2021
@Phlmrg αυτο το "κραταω τον κωλο για τη σχεση μου" μου τα εχουν πει κι εμενα πουτανες αλλα μετα απο 3-4 ραντεβού τον εδωσαν και μαλιστα τζαμπα...
review reaction 3 review reaction 1 Phlmrg, redb
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7