Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα!Φανταζομαι μια χώρα όπου το Anal αποτελεί την βασική μορφή ερωτικής συνεύρεσης μεταξύ των δυο φύλων με την παραδοσιακή συνεύρεση να αποτελεί την εξαίρεση μόνο για λόγους διαιώνισης του είδους.Σ’αυτην λοιπόν την χώρα,με όνομα Analland,την αιρετή θέση της βασίλισσας θα μπορούσε να την διεκδικεί ανα 3 χρόνια η Γιασεμή!Ο παράλληλος ρόλος της θα μπορούσε να είναι,διευθύντρια σπουδών στο Anal university!Στο δια ταύτα,κλείσιμο ραντεβού με όπως παντα εξυπηρετικοτατο και ευγενέστατο τρόπο από την Μονικα.Υποδοχη στο δωμάτιο της με σεξυ διαφανή ρόμπα όπου διαγραφόταν το καλλίγραμμο πετιτ κι ερωτικο κορμί του γιασεμιού!προσωπο συνηθισμένο με μάτια που πετάνε ερωτικες σπίθες!τα γλωσσόφιλα διαθέσιμες και βαθιά καθόλη την ωριαία διάρκεια της συνάντησης!εκατερωθεν γλύψιμο σε στάση 69,με λαρύγγοσκοπηση συνεχή και μανιασμένη,περιποίηση συνεχής των δίδυμων πλανητών με ρουφηγματα!το πουτσοκεφαλο το είχε παρκάρει αρχικά στον λάρυγγα της ενώ εγώ είχα αναλάβει τον ρόλο της προετοιμασίας με γλώσσα και δάχτυλα της Αμβροσιάκης ρολελιτσας της που απολάμβανε επί 20αλεπτου!ΑΝαλαμβανει λοιπόν δράση και σε στάση στα 4,πιάνει το δόρυ και το καρφώνει με περισσή μανία στην αχόρταγη και υγρή ροδελιτσα της!το σφυροκόπημα λοιπόν είναι συνεχές,βίαιο,τρυφερό κι ανελέητο και με δίκη της ενεργοτατη συμμετοχή!την ρίχνω μπρούμυτα,στα πλαγιά και οι ήχοι του εθνικού ύμνου της Anal empire έρχονται στο μυαλό μου αναζητώντας την στέψη της!Long live the queen!Η μονάρχης το αντιλαμβάνεται και δικαιολογεί το αξίωμα της,καρφώνει με μανία σε στάση reverse cow το στυλιαρι στην αχόρταγη κολοτρυπα της εξαφανίζοντας το κι αρχίζει τον μανιασμένο χορό της στέψης της εστιάζοντας στο να αδειάσει τους δίδυμους πλανήτες από τους κατοίκους τους μέσα στην φιλόξενη κολοτρυπα της!Πρωτο μάθημα λοιπόν στις υπηκόους της άκρως επιτυχημένο!Κι εγώ σαν γνήσιος και πιστός υπήκοος της και ως ιππότης της στρογγυλής ροδελας της,την γονατίζω μπροστά μου και την χρίζω Queen of analland!Αφου υποβάλλω για ακόμη μια φορά τα Σεβη μου και την αιώνια πίστη μου,αποχωρώ ένδοξως από το πεδίο της μάχης και υπόσχομαι στην Queen σύντομη επανάληψη της ροδελομαχιας και γέμισμα του πρωκτικόυ της κενού!Βγαινοντας περνάει από την σκέψη μου ότι πρέπει να ικανοποιήσω και την αυλικη της την Ντόνα που φαίνεται αξία υπήκοος της κι έτσι αποσύρομαι να ετοιμαστώ για την επόμενη μάχη του ΑNal kingdom!Ο αγώνας για την κατάκτηση της επόμενης ροδελας συνεχίζεται....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 19, 2021
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
190€
ΡΟΔΕΛΟΚΥΝΗΓΟΣ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
860
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, TOMCRUISE, doc_lin και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού