Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 32 10
Call-Girls 63139
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η αλήθεια είναι ότι την περίμενα σε μεγαλύτερη ηλικία από αυτήν που αναγράφεται στο γραφείο αλλά εξεπλάγην ευχάριστα. Πρόκειται λοιπόν για ένα νεανικό, γλυκό, όμορφο κορίτσι, η φωτό που απεικονίζεται με το μαύρο φόρεμα βγάζοντας σέλφι είναι χαρακτηριστική. Ηλικία στα 23, ύψος λίγο πιο πάνω απο τον μέσο όρο στα 1.70, με κιλά ομοιόμορφα κατανεμημένα. Αν και δεν κατέχει την Αγγλική, η ομιλία έγινε με γκουγκλ, είναι πολύ ευδιάθετος και ζεστός χαρακτήρας με κέρδισε με την πρώτη. Είναι πολύ καύλα το μικρό σε 5 λεπτά ήμασταν και οι δυο αγκαλιασμένοι, το φιλί της ιδανικό και εγώ να το γεύομαι και να την κοιτάω στα πανέμορφα μάτια της. Ωραίο σώμα όπως οι φωτό του γραφείου με +5 κιλά και όπως είπα πιο πάνω ομοιόμορφα κατανεμημένα κυρίως στον ποπο, μικρό στήθος αλλά στητό. Στο κρεβάτι δεν μου έβγαλε το αυστηρός επαγγελματικό αλλά ακριβώς το αντίθετο, να δέχεται τα χάδια μου, τα φιλιά μου, το άγγιγμα μου, να ανταποδίδει να το νιώθει με την καυτή ανάσα τής. Σαν ένας επιπόλαιος αλήτης νεανικός έρωτας με ξεσπάσματα σαν τα κύματα της θάλασσας γίναμε ένα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.588
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, chaoserevos, George_1969 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού