Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Με τις κριτικές που είχε, είπα να δοκιμάσω και εγώ την μπατσίνα από τα βάθη της Σιβηρίας. Αν και έχει αναφερθεί αναλυτικά από τους συνδρομητές του bou τα χαρακτηριστικά της, ας προσθέσω και εγώ κατιτίς. Η λοχαγός μας έχει τραγικά φτιαγμένα χείλη σε ένα ωραίο κατά τα άλλα πρόσωπο. Το σώμα της είναι πολύ καλό για το ύψος της, το βυζί στέκεται καλά χωρίς βέβαια να είναι κάτι φοβερό, ο κώλος της με μεσογειακές προδιαγραφές και τα πόδια της αριστούργημα. Ήρθε με ένα μαύρο σέξι συνολάκι και γόβες αλλά μάλλον λίγο εξαντλημένη από την υπηρεσία της στο τμήμα που υπηρετεί Χεχε! Φρεσκαρίστηκε και ξεκινήσαμε με φιλιά χωρίς γλώσσα, αποφεύγει έξυπνα να την δίνει. Την κατεύθυνα προς τον κόκορα μου, καλή πίπα με ολίγο αρχιδορουφήγματα αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο. Επειδή είχα κάβλες, της ζήτησα να με τελειώσει με την πίπα της, δυσανασχετεί λίγο Χμμμ; αλλά υπάκουσε. Εκτόξευσα όλο μου το σπέρμα στο στόμα της και την έβαλα να το καταπιεί. Στο διάλειμμα την πλήρωσα με το extra της 50€ για το σπερματόσημο Χεχε! Κουβέντα το έχει, αγγλικά καλύτερα από τα δικά μου και το έφερε η κουβέντα για την άλλη της δουλειά... Τι το ήθελα και το ανέφερα...Στράβωσε με την μία, μου είπε ότι είναι ψέματα από ζηλιάρηδες αγαπητικούς πελάτες που θέλουν να της κάνουν κακό και ότι εργάζεται στέλεχος σε τουριστική επιχείρηση Προσκύνημα Ρε καλή μου δεν με ενδιαφέρει η άλλη σου δουλειά, τίποτα αυτή... Με τα πολλά μιας και ο χρόνος περνούσε την έβαλα ξανά για πίπα για να μου σηκωθεί, την γάμησα στα 4 με το άγχος ότι δεν θα προλάβω αλλά ευτυχώς μπόρεσα και τελείωσα μέσα της πριν την λήξη με την ίδια να παραμιλά στα ρώσικα, μάλλον θα με έβριζε Ντροπή Αντε γεια λοιπόν και αν με ξαναδείς γράψε μου...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 19, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
396
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TheTester, Bartender 74, STAVROS6969 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2021
Σπερματόσημο! Πολύ καλό, πετυχημένο, θα το υιοθετήσω. Όπως λέμε γραμματόσημο, γρήγορο σήμερα Χεχε! Κατά τα άλλα, άμοιρη μπατσίνα μας τι τραβάς και εσύ για να επιβιώσεις από εμάς τους κακούς πελάτες σου Χεχε!
review reaction 3 hornyasfuck, TOMCRUISE
21 Νοεμβρίου, 2021
Μπα έχει και παράπονο η γελοία!!! Έχει 2 μήνες εδώ, έχει βγάλει χρήματα για ένα χρόνο, μιλάει κιόλας. Αντί να πει και ευχαριστώ που την προικίσαμε, θα βρούμε και τον μπελά μας από την βλαχομπατσίνα. Ας κάνει το επόμενο tour της στην Βόρεια Κορέα που είναι πιο κοντά της.
review reaction 1 review reaction 3 Bartender 74, roughfucker, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
21 Νοεμβρίου, 2021
@21plus, το κορίτσι μας περνά τον δικό της Γολγοθά εδώ! Χαχαχα!
@stdo, λεφτά τουλάχιστον για 3 χρόνια μισθού στην χώρα της έχει βγάλει εδώ όχι μόνο για ένα που γράφεις. Συμφωνώ απόλυτα για την Βόρεια Κορέα Χεχε!
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
21 Νοεμβρίου, 2021
αντι να πει κ ευχαριστω που της βγαλανε φημη & ανεβηκε η δουλεια της χαρη σε αυτους στραβωσε κ απο πανω?
πολυ μυαλο,κανονικα ολες οι βιζιτες μπατσινες θα επρεπε να λενε οτι ειναι,για να εχουνε περισσοτερη δουλεια.
κ μπαζο να ειναι η γκομενα αμα σου σκασει με αστυνομικη στολη,τη βαζεις στα 4 & δινεις πονο για να βγαλεις το αχτι σου!
review reaction 1 roughfucker, hornyasfuck
21 Νοεμβρίου, 2021
@tomcruise, προσυπογράφω 100% το σχόλιο σου. Από το τίποτα την κάναμε διάσημη. Πρέπει να είναι υπερήφανη για το διπλό λειτούργημα της ως "μπατσίνα" και ως έσκορτ. Κανονικά η ρωσική πρεσβεία της Αθήνας πρέπει να της παραθέσει τιμητικό γεύμα και η πατρίδα της να την παρασημοφορήσει με την ανώτατη διάκριση για το έργο της. Καλές Γιορτές!
review reaction 1 review reaction 3 roughfucker, hornyasfuck, TOMCRUISE
22 Νοεμβρίου, 2021
Κλασσικο πορνιδιο που στην αρχη εκανε καλες εμφανισεις για να κανει ονομα κ μετα τα φορτωσε στον κοκκορα...
Ξυνουν το μουνι τους κ βγαζουν το μηνα 5-10 χιλιαρικα στην καλυτερη..
Κι εχουμε κ τα φλωρια που μας τις βγαζουν κακομοιρες, χτυπημενες απο τη μοιρα, που βγηκαν στο κουρμπετι απο αναγκη..
Δουλευουν τον κοσμο κ κυκλοφορουν με gucci, fendi και louis vuitton
review reaction 1 Bartender 74, STAVROS6969, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6